Динамо програло Бешикташу
2023 Sep 01, 01:45 ДП
2 хвилин читання

Київське “Динамо” програло “Бешикташу у матчі-відповіді плей-оф кваліфікації Ліги конференцій з рахунком 0:1.

“Бешикташ” – “Динамо”

Перший матч давав надію киянам на позитивний результат у двоматчевому протистоянні. “Динамо” непогано грало в атаці та забило двічі, підвів захист, який пропустив ще більше – 3 голи.

А ось у другому матчі все було зовсім погано. “Бешикташ” з перших хвилин почав контролювати м’яч, агресивно вступати у відбір при втратах та створювати моменти. У першому таймі турки або пробачали “Динамо”, або ж на воротах вдало діяв Бущан.

Кияни мали певні виходи в атаку, але їх не вдавалось довести до логічного завершення. Лише 2 удари по воротах за тайм, але і ті пройшли повз площину.

У другій половині все стало ще гірше. Попри загальну перевагу у рахунку, “Бешикташ” став ще активніше діяти у пресингу та йти вперед великими силами. Ще на старті тайму кияни могли пропускати не один гол.

Кияни відповіли напівмоментом – Волошин вибіг з м’ячем у контратаку, але під пресингом віддав невдалу передачу на Ваната, і той не зміг замкнути пас. А ось наступний момент турків став результативним. Абубакар індивідуально розібрався одразу з трьома гравцями “Динамо” та пробив у дальній кут.

Після цього підопічні Луческу вимкнулись з гри та майже нічого не створили біля воріт суперника. Тоді як “Бешикташ” зловив кураж та міг подвоювати перевагу. Але у підсумку – мінімальна перемога турецької команди.

Ліга конференцій, кваліфікація. Плей-оф

Бешикташ” – “Динамо” – 1:0
Гол: Абубакар, 52

Таким чином “Динамо” за підсумками двоматчевого протистояння поступилось з рахунком 2:4 та покинуло Лігу конференцій. Це вперше за 18 років кияни не гратимуть у груповому етапі єврокубків.