Динамо - Бешикташ 2:3
2023 Aug 25, 07:37 ДП

Матч плей-оф Ліги конференцій “Динамо” – “Бешикташ” завершився прикрою поразкою української команди. Підопічні Луческу проявили характер, але пропустили вирішальний гол на 90+5 хвилині.

“Динамо” – “Бешикташ”

“Динамо” без Ярмоленка не змогло втримати прийнятний результат у першому матчі з “Бешикташем”. Кияни виглядали цікавіше, ніж проти “Аріса”, але слабка гра в обороні знову перекреслила всі старання атаки.

В першому таймі турки дуже легко доходили до воріт Бущана, іноді обігруючи по 2-3 гравці в одному епізоді. На щастя, до гострих моментів це призводило не дуже часто, але гол був справою часу. І цей час настав за 5 хвилин до перерви. Попов незграбно відбив м’яч руками у своєму штрафному майданчику, а Абубакар реалізував пенальті.

Луческу вдалося достукатися до своїх гравців у перерві і вони повернулись на поле зарядженими здобувати результат. Дуже швидко Караваєв зрівняв рахунок, але арбітри VAR помітили офсайд на ранній стадії атаки.

Наступного голу киян довелося ждати всього 10 хвилин. Цього разу Шапаренко метрів з 18 в один дотик перетворив передачу з флангу в шедевральний гол. Та святкувати “динамівцям” довелося недовго. Мало не в наступній атаці “Бешикташ” заробив кутовий після якого відзначився Коллі.

Втім і на це у жовто-блакитної в цей вечір команди знайшлася швидка відповідь. Волошин замкнув черпачок від Буяльського з лівого флангу і встановив рахунок 2:2.

Після цього реальні шанси вирвати перемогу мали обидві команди, проте нічия була б справедливим результатом по такій грі. Але вже в компенсований час “Бешикташ” зміг провести швидку атаку, яка розірвала захист “Динамо” і завершилася голом Зайнутдінова з центру штрафного майданчика. 2:3 і не зовсім приємні перспективи перед матчем-відповіддю в Стамбулі.

Ліга конференцій, плей-оф кваліфікації

24 серпня

“Динамо” – “Бешикташ” – 2:3
Голи: Шапаренко, 60, Волошин, 66 – Абубакар, 40 (пен.), Коллі, 64, Зайнутдінов, 90+5

Матч-відповідь пройде за тиждень у Стамбулі (31 серпня). Початок гри – о 21:00.

Нагадаємо, що інший представник України в Лізі конференцій “Дніпро-1” зіграв внічию проти трнавського “Спартака” (1:1).

Обидва єврокубкові бійці пропускатимуть наступний тур УПЛ, щоб краще підготуватись до матчей-відповідей. Інші поєдинки 5-го туру Прем’єр-Ліги будуть доступні на Setanta Sports. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі нового сезону УПЛ.