Дніпро-1 зіграв внічию зі Спартаком Трнава
2023 Aug 23, 23:32 ПП
1 хвилин читання

“Дніпро-1” у першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги конференцій зіграв внічию зі “Спартаком” Трнава з рахунком 1:1.

“Спартак” Трнава – “Дніпро-1”

Після відставки Олександра Кучера та до призначення нового наставника виконувачем обов’язків головного тренера “Дніпра-1” став Валерій Городов. І на матч кваліфікації Ліги конференцій новий наставник випустив у стартовому складі одразу 5 нових гравців у порівнянні з попереднім матчем.

Вже у самому дебюті все пішло не за планом. На 5 хвилині матчу Сарапій програв боротьбу супернику та виконав фол останньої надії, за що отримав червону картку після втручання ВАР. Після вилучення дніпряни практично не атакували – жодного удару у площину воріт у першому таймі. Натомість словацька команда діяла досить впевнено та регулярно створювала гостроту.

У першому таймі “Дніпру-1” вдалось відбитись. А ось через 10 хвилин після початку другого тайму Офорі зміг відкрити рахунок у матчі – допоміг рикошет від Горбунова. Здавалось, що це чергова поразка для “Дніпра-1” у єврокубках, адже команда зовсім не створювала моментів. Проте на 65 хвилині Гуцуляк заробив пенальті, який реалізував Піхальонок.

А на 89 хвилині команда Городова залишилась грати в дев’ятьох. Когут, який вийшов на поле на 59 хвилині, отримав другу жовту карту. “Спартак” намагався вирвати домашню перемогу, але “Дніпро-1” все ж таки вистраждав нічию.

Ліга конференцій, кваліфікація, плей-оф

“Спартак” Трнава – “Дніпро-1” – 1:1
Голи: Офорі, 55 – Піхальонок, 67 (пен.)
Вилучення: Сарапій, 5, Когут, 89 (“Дніпро-1”)

Матч-відповідь, який відбудеться у словацькому місті Кошице, запланований на 31 серпня. Початок гри – о 21:00.