Зоря перемогла Славію
2023 Sep 01, 01:21 ДП
1 хвилин читання

Луганська “Зоря” перемогла празьку “Славію” у другому матчі плей-оф кваліфікації Ліги Європи з рахунком 2:1.

“Зоря” – “Славія”

Перший поєдинок завершився з комфортною перевагою чеської команди з рахунком 2:0. У першій грі “Славія” повністю переграла “Зорю” і контролювала гру і на старті другого матчу. Луганці не часто виходили в атаки, але одна з таких вилазок на 32 хвилині завершилась дальнім ударом Алефіренка у кут воріт. “Зоря” вийшла вперед. Вже за 9 хвилин Антюх протягнув м’яч зі своєї частини поля у штрафний суперника та пробив з гострого кута. Голкіпер суперника допустив помилку та пропустив – 2:0.

У другому таймі “Славія” пішла в атаку та рідко дозволяла луганцям переходити лінію центра поля. Чехи регулярно створювали моменти, але часто або захисники блокували удари, або ж свою команду рятував Турбаєвський. Проте на 83 хвилині Юрашек головою замкнув подачу від Масопуста – голкіпер “Зорі” не зміг виручити.

Після пропущеного м’яча луганці намагались відігратись за сумою двоматчевого протистояння та мали реальний шанс зробити це, але Горбач не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з голкіпером.

Ліга Європи, кваліфікація, плей-оф

Зоря” – “Славія” – 2:1
Голи: Алефіренко, 32, Антюх, 41 – Юрашек, 83

Попри перемогу “Зоря” за сумою двох матчів поступилась “Славії” з рахунком 2:3. Таким чином празька команда гратиме у групі Ліги Європи, а луганці виступатимуть на груповій стадії Ліги конференцій. Жеребкування цих етапів відбудеться 1 вересня.