2023 Sep 01, 13:41 ПП
1 хвилин читання

“Дніпро-1” знову зіграв внічию зі “Спартаком” Трнавою у плей-оф кваліфікації Ліги конференцій, але програв у овертаймі.

“Дніпро-1” – “Спартак” Трнава

Перший матч проти “Спартака” Трнави розпочався жахливо для дніпрян. Вже на 5 хвилині вилучення отримав Сарапій, але команда Городова змогла вистраждати нічию, хоча наприкінці поєдинку взагалі залишилась вдев’ятьох.

Другий поєдинок розпочався також невдало для “Дніпра-1”. Вже на 3 хвилині словаки забили перший м’яч на контратаці. Після пропущеного голу дніпряни не перехопили ініціативу та не мали особливих шансів у першому таймі зрівняти рахунок.

А ось у другому таймі моментів побільшало. І на 61 хвилині Горосіто зрізав м’яч головою у власні ворота після навісу Горбунова. Поєдинок так і завершився з рахунком 1:1 та перейшов у овертайми.

А вже там у “Дніпра-1” почались класичні проблеми. Спочатку Бабенко отримав пряму червону картку за грубий зрив контратаки. А Горін, який вийшов закрити позицію опорника, отримав дві жовті за 7 хвилин. Між цими вилученнями “Спартак” забив вирішальний м’яч та пройшов у груповий етап Ліги конференцій.

Ліга конференцій, кваліфікація. Плей-оф

“Дніпро-1” – “Спартак” Трнава – 1:2
Голи: Горосіто, 61 (аг) – Даніель, 3, Буката, 106
Вилучення: Бабенко, 99, Горін, 108 (обидва – “Дніпро-1”)

Таким чином “Дніпро-1” покинув єврокубки, програвши у кожному з раундів кваліфікації. До того ж дніпряни стали першим клубом, який не пробився у груповий етап будь-якого з єврокубків, стартуючи з кваліфікації Ліги чемпіонів.