“Барселона” – володар Суперкубка Іспанії

У фіналі Суперкубка Іспанії “Барселона” перемогла “Реал” з рахунком 3:1.

Каталонці повністю переграли свого опонента. “Вершкові” вийшли менш налаштованими на цей поєдинок та закономірно поступились. Ще у першому таймі Гаві та Левандовський зробили результат поєдинку.

На 33 хвилині поляк чудовим пасом вивів іспанця на ударну позицію, а той не схибив. А наприкінці тайму вже Гаві асистував нападнику, коли той забивав у пусті ворота. Каталонці чудово скористались поганим пресингом “Реала”.

У другому таймі мадридці почали створювати більше моментів, а забила знову “Барселона”. Левандовський віддав на Гаві, а той прострілив на дальню стійку, де м’яч у ворота переправив Педрі. Вже у доданий час Бензема відіграв один гол, але це нічого не змінило – 1:3.

Ця перемога стала 14-ю для “Барселони” у Суперкубку Іспанії та першою за нового формату з 4 команд. Також свій перший трофей на чолі “блаугранас” здобув Хаві.  “Реал” втратив шанс наздогнати каталонців за кількістю цих трофеїв, у “вершкових” їх 12.