“Арсенал” – “Ман Сіті” 1:3. Зміна лідера в АПЛ

Чемпіонський матч в АПЛ завершився перемогою команди, яка була більше до цього готова. “Манчестер Сіті” здолав “Арсенал” (3:1) і вийшов на перше місце в Прем’єр-лізі.

Гра між “Ман Сіті” та “Арсеналом” могла закінчити чемпіонську гонку в цьому сезоні. Якби лондонці перемогли, їхня перевага зросла б до 6 очок (+ матч в запасі). Але навіть не це, а успіх саме в цьому матчі мав би підтвердити готовність “канонірів” до чемпіонства.

Але в підсумку ми бачимо поразку Зінченка і компанії взагалі без ударів у площину воріт з гри. Якщо сьогодні на поле і виходила чемпіонська команда, то одягнена вона була точно не у червоно-білі кольори.

Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, але до воріт м’яч доходив вкрай рідко. Якби Томіясу не відкрив скриньку Пандори, ми могли б побачити дуже бліду нульову нічию. Всередині тайму японець у боротьбі з Грілішем змушений був віддавати назад, але не розрахував силу і подарував м’яч де Брюйне. Кевін елегантно перекинув голкіпера і рахунок став 0:1.

“Арсенал” не знітився, а взяв ініціативу в свої руки і зрівняв рахунок перед самою перервою. Едерсон привіз пенальті, збивши Нкетію, потім показав Сака, в який кут пробивати, і стрибнув у протилежний. Крім цих двох ударів команди в першому таймі жодного разу не влучили в площину.

Після перерви “Ман Сіті” поступово розганявся, а “Арсенал” ніби завис у своїх думках про перше місце. Лондонці багато тримали м’яч, але не створювали фактично нічого аж до останніх хвилин, коли матч був вже програний.

Тим часом “Сіті” шукав слабкі місця суперника, провокував помилки захисників, відбирав м’яч одразу біля воріт Ремсдейла і конвертував це у два голи.

Після перемоги на “Емірейтс” команда Пепа Гвардіоли наздогнала суперника в турнірній таблиці і обійшла його за різницею м’ячів. “Арсенал” досі має гру в запасі, але тепер у його чемпіонство вірить набагато менше людей ніж до стартового свистка.

АПЛ. 12 тур, перенесений матч

15.02.2023

“Арсенал” – “Ман Сіті” – 1:3

Голи: Сака, 42 – де Брюйне, 24, Гріліш, 72, Голанд, 82

Огляд матчу “Арсенал” – “Манчестер Сіті”

В суботу 18 лютого розпочнеться 24 тур АПЛ. “Арсенал” поїде в гості до “Астон Вілли”, а “Манчестер Сіті” – до “Ноттінгема”. Матчі “Астон Вілла” – “Арсенал” і “Ноттінгем” – “Ман Сіті” в прямому етері дивіться на Setanta Sports.