АПЛ. “Ліверпуль” переміг у мерсисайдському дербі

“Евертон” Віталія Миколенка після перемоги над “Арсеналом” (1:0) знову поступився, цього разу “Ліверпулю”.

У 23 турі АПЛ “Ліверпуль” приймав “Евертон” у мерсисайдському дербі. “Іриски” могли виходити вперед на 36 хвилині, але м’яч влучив у штангу. А вже у зворотній атаці забив “Ліверпуль” – цей гол Салаха можна вносити у підручники як приклад майже ідеального контрвипаду.

На початку другого тайму “червоні” забили вдруге у схожому стилі. Стрімка атака, Арнольд прострілив з-під Миколенка, а Гакпо на дальній стійці відправив м’яч у ворота. Це дебютний гол нідерландця за “Ліверпуль”.

До речі, українець Віталій Миколенко провів на полі всі 90 хвилин. За цей час захисник виконав 4 перехоплення, тричі відбирав м’яч, виграв 3 єдиноборства, виконав 29 передач з точністю 80,6%, зокрема один гострий пас.