АПЛ. “Манчестер Сіті” та “Манчестер Юнайтед” перемогли

12 лютого відбулось 2 матчі 23 туру АПЛ. “Манчестер Юнайтед” здолав “Лідс” (2:0), “Манчестер Сіті” переміг “Астон Віллу” (3:1).

МЮ вирішив долю матчу вже наприкінці зустрічі. На 80 хвилині Рашфорд забив у четвертому матчі Прем’єр-ліги поспіль. Нападник забив головою після подачі Шоу. Ще через 5 хвилин Гарначо зробив рахунок 2:0 голом у ближній кут.

“Містяни” ж вирішили все ще у першому таймі. Вже на 4 хвилині Родрі забив після подачі з кутового. На 39-ій Гюндоган замкнув простріл Голанда, а на 45+1-ій Марез реалізував пенальті, який заробив Гріліш. “Астон Вілла” відповіла лише голом Воткінса у другому таймі.