“Ворріорз” здолали “Лейкерс”, поразка “Сакраменто” та інші результати НБА

Результати НБА 17 березня

Цієї ночі в НБА пройшли чергові 9 матчів регулярного чемпіонату. Про протистояння “Лейкерс” – “Голден Стейт”, невдачу Олексія Леня та інші новини НБА 17 березня читайте в огляді Setanta Sports.

“Лейкерс” – “Голден Стейт” – 121:128

Головним матчем ігрового дня стало протистояння “Лейкерс” та “Ворріорз”. Команди зустрічалися втретє в цьому сезоні і після попередніх поєдинків зберігався паритет – 1:1. Гра не розчарувала, а протистояння лідерів (ЛеБрон vs Каррі) стало її головною прикрасою.

Господарі краще провели першу чверть, але розвинути свій успіх не змогли. Ще до середини поєдинку “Ворріорз” вирівняли гру, а в третій чверті і самі втікли від суперника (+9). Далі “Голден Стейт” вміло тримав “озерних” на відстані і зміг уникнути нервової кінцівки.

Не врятували “Лейкерс” навіть 40 очок Короля Джеймса. До тріпл-дабла ЛеБрону не вистачило двох підбирань та одного асисту. Лідери “воїнів” настріляли менше, але діяли більш командно – 31 очко у Каррі, 26 у Томпсона і ще 23 у Кумінги.

“Сакраменто” – “Нью-Йорк” – 91:98

“Сакраменто” Олексія Леня продовжує балансувати на межі плей-оф та плей-ін. Після двох перемог поспіль “Кінгз” на домашній арені поступилися “Нью-Йорку”.

Завдячувати “Нікс” мають Джейлену Брансону, який у другому матчі поспіль набрав 40+ очок (45 проти “Портленда” і 42 сьогодні). Це всього четвертий випадок в історії франшизи і перший після Кармело Ентоні в лютому 2014 року.

Загалом матч вийшов досить рівним, а перед стартом останньої чверті команди розділяло лише одне очко. “Сакраменто” краще розпочав фінальний відрізок, проте не зміг стримати суперника.

Українець Олексій Лень провів на майданчику 7 хвилин 17 секунд і відзначився одним підбиранням та двома неточними кидками.

Результати регулярного чемпіонату НБА

17 березня

• “Г’юстон” — “Клівленд” — 117:103 (34:29, 36:25, 28:19, 19:30)
  • “Індіана” – “Бруклін” – 121:100 (25:30, 34:27, 27:21, 35:22)
  • “Новий Орлеан” – “Портленд” – 126:107 (36:33, 37:35, 29:24, 24:15)
  • “Філадельфія” – “Шарлотт” – 109:98 (27:24, 26:23, 26:24, 30:27)
  • “Мемфіс” – “Оклахома” – 112:118 (27:29, 27:27, 24:35, 34:27)
  • “Чикаго” – “Вашингтон” – 127:98 (32:19, 35:26, 28:24, 32:29)
  • “Лейкерс” – “Голден Стейт” – 121:128 (36:30, 30:37, 27:35, 28:26)
  • “Юта” – “Міннесота” – 100:119 (19:19, 29:29, 24:34, 28:37)
  • “Сакраменто” – “Нью-Йорк” – 91:98 (22:21, 26:32, 26:22, 17:23)

Де дивитись НБА?

В ніч на 18 березня в НБА пройдуть ще 7 поєдинків регулярного сезону, серед яких гра “Бостона” Святослава Михайлюка з “Вашингтоном”. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.