“Денвер” повернувся в лідери Заходу та інші результати НБА

Результати НБА 16 березня

Цієї ночі в НБА пройшли 6 матчів регулярного чемпіонату. Про яскравий матч “Сан-Антоніо” – “Денвер” та інші новини НБА 16 березня читайте в огляді Setanta Sports.

“Сан-Антоніо” – “Денвер” – 106:117

Чинний чемпіон “Денвер” виграв пʼятий матч поспіль і вперше в цьому році очолив Західну конференцію. Поки “Оклахома” та “Міннесота” чергують перемоги і поразки, “Наггетс” набрали вражаючу форму і обійшли обох.

Цього разу від рук Йокича і компанії постраждав “Сан-Антоніо”, якого з дна поки не може витягнути навіть Віктор Вембаньяма. Цього разу француз видав досить посередній матч (17 очок + 9 підбирань), але гідної підтримки від партнерів не отримав.

“Денвер” у першій чверті окреслив свої претензії на перемогу, зробивши потужний ривок 19:2. Та це не зламало господарів – ще до середини матчу вони вдвічі скоротили своє відставання, а наприкінці третьої чверті мали всього -4. Але на більше “Спьорс” не вистачило. “Денвер” без проблем втримав перемогу, а найбільший вклад у неї зробив Нікола Йокич – 31 очко.

Результати регулярного чемпіонату НБА

16 березня

• “Шарлотт” – “ФІнікс” – 96:107 (26:28, 19:26, 22:38, 29:15)
  • “Детройт” – “Маямі” – 95:108 (28:27, 26:29, 18:28, 23:24)
  • “Торонто” – “Орландо” – 103:113 (27:24, 21:26, 25:34, 30:29)
  • “Новий Орлеан” – “Кліпперс” – 112:104 (20:22, 30:22, 32:36, 30:24)
  • “Сан-Антоніо” – “Денвер” – 106:117 (18:37, 31:21, 30:28, 27:31)
  • “Юта” – “Атланта” – 124:122 (34:28, 27:34, 37:34, 26:26)

Де дивитись НБА?

В ніч на 17 березня в НБА пройдуть ще 9 поєдинків регулярного сезону, серед яких класичне протистояння “Лейкерс” та “Ворріорз”. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports.