Сакраменто - Денвер. Результати НБА 3 грудня
2023 Dec 03, 20:25 ПП
3 хвилин читання

Поразка чемпіона в матчі “Сакраменто” – “Денвер”, феєричне марнотратство “Голден Стейт” та інші новини НБА 3 грудня в огляді Setanta Sports.

“Сакраменто” – “Денвер” – 123:117

“Сакраменто” нашого Олексія Леня здобув непросту перемогу над чинним чемпіоном “Денвером”. “Кінгз” віддали супернику першу чверть, але в другій буквально змели “Наггетс” з майданчика, відірвавшись на 14 очок.

“Денвер” поступово скорочував цю перевагу, але відігратись так і не встиг. “Королі” вдало захищалися на останніх секундах і перемогли з комфортними +6.

Не врятував гостей і черговий тріпл-дабл Йокича. На рахунку серба 36 очок, 13 підбирань і 14 передач. У “Сакраменто” найкращі показники у Монка (26 очок) і Фокса (26 + 16 передач). Олексій Лень продовжує відновлюватись після травми.

“Кліпперс” – “Голден Стейт” – 113:112

Неймовірний матч пройшов у Лос-Анджелесі, де місцеві “Кліпперс” покарали “Голден Стейт” за самовпевненість. “Ворріорз” занадто рано повірили у свою перемогу і вкотре в цьому сезоні поплатились за це.

Після якісної першої половини гри “воїни” мали запас у 22 очки і вирішили догравати за інерцією. “Кліпперс” такої зухвалості не пробачили, і почали поступово відіграватись. Господарі вперше вийшли вперед у цьому матчі за 9 секунд до сирени (триочковий поклав Пол Джорд) і цього виявилось достатньо для перемоги.

Саме цей кидок зробив Джорджа найрезультативнішим гравцем матчу – 25 очок. Стеф Каррі набрав “всього” 22 і додав 11 передач.

Окремої згадки заслуговує також матч “Далласа” з “Оклахомою”. Це був рядовий поєдинок, який “Окс” мали вигравати з відривом 20+ очок. Але у фінальній чверті “Маверікс” ледь не здійснили камбек року з неймовірною серією 30:0. Втім, сенсації не сталося – “Оклахома” зібралася на останні хвилини, видала свою потужну серію (10:0) і вирвала перемогу.

Результати регулярного чемпіонату НБА

03.12.2023

“Кліпперс” – “Голден Стейт” – 113:112 (22:33, 26:34, 37:25, 28:20)

“Шарлотт” – “Міннесота” – 117:123 (23:30, 36:32, 28:26, 30:35)

“Бруклін” – “Орландо” – 129:101 (43:22, 30:29, 25:34, 31:16)

“Детройт” – “Клівленд” – 101:110 (30:25, 18:29, 34:31, 19:25)

“Маямі” – “Індіана” – 129:144 (31:25, 34:40, 33:41, 31:38)

“Мілвокі” – “Атланта” – 132:121 (42:37, 25:26, 32:35, 33:23)

“Чикаго” – “Новий Орлеан” – 124:118 (32:29, 21:32, 36:21, 35:36)

“Даллас” – “Оклахома” – 120:126 (27:33, 29:39, 28:35, 36:19)

“Фінікс” – “Мемфіс” – 116:109 (27:27, 23:24, 34:21, 32:37)

“Юта” – “Портленд” – 118:113 OT (21:24, 35:20, 28:30, 22:32, 12:7)

“Сакраменто” – “Денвер” – 123:117 (25:30, 39:20, 24:28, 35:39)

“Лейкерс” – “Г’юстон” – 107:97 (25:30, 35:14, 26:28, 21:25)

Де дивитись НБА?

Для більшості команд НБА сьогодні стартує триденна пауза. Але вже в ніч на 5 грудня пройдуть перші матчі плей-оф Внутрішньосезонного турніру НБА. Дивіться їх у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.