Фінікс - Денвер. Результати НБА 2 грудня
2023 Dec 02, 18:42 ПП

Цікава розвʼязка в матчі “Бостон” – “Філадельфія”, перемога “Денвера” у Фініксі та інші новини НБА 2 грудня в огляді Setanta Sports.

“Бостон” – “Філадельфія” – 125:119

“Бостон” українця Святослава Михайлюка здобув важку перемогу над “Філадельфією”. “Селтікс” починали останню чверть із невеличким відставанням, але встигли відігратися і вирвати перемогу завдяки хорошій грі у захисті. Особливо це далося взнаки в останні 3 хвилини, за які “Філадельфія” набрала всього 6 очок.

“Бостон” в цьому матчі грав без яскраво вираженого лідера і одразу 4 гравці змогли набрати 20-21 очко (Тейтум, Вайт, Браун і Горфорд). Лідером знекровленої “Філадельфії” у цьому матчі став Патрік Беверлі, на рахунку якого 26 очок.

Українець Святослав Михайлюк на майданчик не виходив.

“Фінікс” – “Денвер” – 111:119

Дабл-дабл Ніколи Йокича допоміг “Денверу” здобути чергову перемогу (четверту поспіль). Цього разу постраждав “Фінікс”, який до останнього чіплявся за цей матч.

“Наггетс” добре увійшли в гру, одразу відірвались від суперника, а в другій чверті навіть розвинули успіх до +17. Однак після цього “Фінікс” ніби увімкнувся і почав відкусувати цю перевагу шматок за шматком. Все прийшло до того, що на старті вирішальної чверті команди зрівнялися і все довелось починати спочатку. Тут вже “Денвер” знову прокинувся і дотиснув суперника.

Вже згаданий Йокич у цьому матчі показав насправді досить посередні цифри – 21 очко + 16 підбирань. Дюрент і Нуркич відіграли значно результативніше (30 і 31 очко відповідно), та цього виявилось недостатньо для “Санз”.

Результати регулярного чемпіонату НБА

02.12.2023

“Орландо” – “Вашингтон” – 130:125 (31:36, 27:25, 34:28, 38:36)

“Бостон” – “Філадельфія” – 125:119 (44:36, 25:36, 26:25, 30:22)

“Торонто” – “Нью-Йорк” – 106:119 (26:34, 31:23, 20:33, 29:29)

“Даллас” – “Мемфіс” – 94:108 (20:28, 24:31, 28:20, 22:29)

“Новий Орлеан” – “Сан-Антоніо” – 121:106 (32:31, 31:30, 26:20, 32:25)

“Фінікс” – “Денвер” – 111:119 (30:41, 33:29, 28:24, 20:25)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі в пройдуть чергові 12 поєдинків регулярного чемпіонату НБА. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.