Поразки “Лейкерс” і “Мілвокі” та інші результати НБА

Оклахома - Лейкерс. Результати НБА за 1 грудня

В ніч на 1 грудня пройшов несподівано односторонній матч “Оклахома” – “Лейкерс”, а “Мілвокі” перервав свою серію з трьох перемог. Головні новини НБА 1 грудня в огляді Setanta Sports.

“Оклахома” – “Лейкерс” – 133:110

“Лейкерс” продовжили чергувати перемоги і поразки. Матч проти “Оклахоми” до певного моменту складався дуже добре (+14 у першій чверті), але “озерні” поступово віддали гру і поступилися майже без шансів. На останню чверть ЛеБрон і компанія виходили вже з безнадійними -20 і навіть не спробували щось змінити.

Тим не менш, одразу двоє гравців “Лейкерс” потрапили до трійки найрезультативніших гравців матчу. На рахунку Ентоні Девіса 31 очко і 14 підбирань, а у ЛеБрона Джеймса 21+12. Більше за них настріляв тільки Шей Гілджис-Александер – 33 очки.

“Чикаго” – “Мілвокі” – 120:113 OT

“Шаленою” вийшла кінцівка матчу між “Чикаго” та “Мілвокі”. Команди протягом усього поєдинку влаштовували гойдалки, але наприкінці краще проявили себе саме “Буллз”. Вони мали вигравати ще у основний час, адже заробили собі перевагу +7 на останніх хвилинах (103:96), проте “Бакс” встигли відігратись. Більше того, за 5 секунд до сирени вже “Мілвокі” мав перевагу в 3 очки і тільки фінальний кидок Карузо вирівняв ситуацію.

В овертаймі обійшлося без драми. “Чикаго” поступово захопив лідерство і переміг із комфортним запасом. 7 очок за весь овертайм – це ніщо для команди рівня “Мілвокі”. Як результат – перша за 4 матчі поразка “Мілвокі” і перервана серія невдач у “Чикаго” (5 матчів).

Найкращим гравцем матчу став чорноморець Нікола Вучевич – 29 очок і 10 підбиран. “Мілвокі” традиційно вів за собою Янніс Адетокунбо – 26+14.

Результати регулярного чемпіонату НБА

01.12.2023

“Клівленд” – “Портленд” – 95:103 (25:22, 21:18, 29:34, 20:29)

“Бруклін” – “Шарлотт” – 128:129 (37:31, 34:42, 35:29, 22:27)

“Маямі” – “Індіана” – 142:132 (33:38, 31:35, 33:27, 45:32)

“Нью-Йорк” – “Детройт” – 118:112 (31:17, 23:37, 31:33, 33:25)

“Міннесота” – “Юта” – 101:90 (20:23, 29:24, 35:19, 17:24)

“Оклахома” – “Лейкерс” – 133:110 (30:37, 42:23, 36:28, 25:22)

“Сан-Антоніо” – “Атланта” – 135:137 (35:26, 31:36, 39:39, 30:36)

“Чикаго” – “Мілвокі” – 120:113 OT (26:24, 23:31, 31:25, 26:26, 14:7)

“Голден Стейт” – “Кліпперс” – 120:114 (31:24, 30:26, 25:27, 34:37)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі в пройдуть ще 6 поєдинків регулярного сезону НБА. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.