Результати НБА 22 листопада
2023 Nov 22, 10:51 ДП

В ніч на 22 листопада пройшли чергові матчі Внутрішньосезонного турніру НБА і визначились перші учасники плей-оф. Результати НБА в огляді Setanta Sports.

“Лейкерс” – “Юта” – 131:99

“Лейкерс” впевнено виграли свій четвертий поєдинок Внутрішньосезонного турніру і фийшли у плей-оф зі 100% показником. ЛеБрон і компанія вже у першій чверті познущались над “Ютою”, заробивши +15, а потім тільки збільшували свою перевагу.

Найбільше очок у “озерних” набрали Ентоні Девіс і ДʼАнджело Расселл – 26 і 20 відповідно. ЛеБрон Джеймс відіграв скромніше ніж зазвичай – на його рахунку 17 очок, а це четвертий показник у команді.

“Атланта” – “Індіана” – 152:157

Ще одну путівку в 1/4 фіналу забронювала “Індіана”. “Пейсерз” у надрезультативному матчі здолали “Атланту” і стали недосяжними для конкурентів. Наразі у них 3 перемоги у 3 матчах і навіть малоймовірна поразка від “Детройта” не завадить команді втримати перше місце (єдиний конкурент “Клівленд” поступається за особистими зустрічами).

Ще за хвилину до сирени рахунок залишався рівним (152:152), а Трей Янг на куражі закидував з будь-якої дистанції. Але у вирішальний момент Бадді Гілд приніс перемогу “Індіані”. Спочатку він поклав триочковий, а після вдалого захисту на останніх секундах остаточно поховав “Атланту”.

Після цього ігрового дня збільшилась кількість команд, які точно не виходять у плей-оф. До “Сан-Антоніо”, “Детройта”, “Мемфіса” і “Вашингтона”, які втратили всі шанси ще минулого тижня, приєднались також “Філадельфія”, “Юта” і “Портленд”.

Результати НБА. Внутрішньосезонний турнір

22.11.2023

Східна конференція

Група А

“Атланта” – “Індіана” – 152:157 (40:34, 46:39, 28:46, 38:38)

“Філадельфія” – “Клівленд” – 119:122 ОТ (24:27, 29:38, 26:23, 31:22, 9:12)

Група С

“Орландо” – “Торонто” – 126:107 (40:34, 46:39, 28:46, 38:38)

Західна конференція

Група А

“Фінікс” – “Портленд” – 120:107 (34:21, 22:30, 38:31, 26:25)

“Лейкерс” – “Юта” – 131:99 (32:17, 30:24, 40:34, 29:24)

Де дивитись НБА?

Наступні матчі In-Season Tournament пройдуть в ніч на суботу, а цієї ночі в НБА відбудеться аж 14 поєдинків регулярного сезону (компенсація за наступну ніч без баскетболу). Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.