Результати НБА 18 листопада
2023 Nov 18, 22:17 ПП
3 хвилин читання

В ніч на 18 листопада команди обох українців виграли свої матчі Внутрішньосезонного турніру. Результати НБА в огляді Setanta Sports.

“Торонто” – “Бостон” – 105:108

“Бостон” вдруге за тиждень переміг “Торонто”. Якщо перша гра завершилася розгромом (117:94), то сьогодні “Селтікс” вирвали перемогу тільки на останніх секундах.

Команди по черзі захоплювали ініціативу, але з часом ситуація вирівнювалась. Так наприкінці другої чверті “Бостон” мав перевагу +16, а вже в середині третьої “Торонто” зрівняв рахунок. У вирішальний момент фортуна посміхнулася саме “Селтікс” і вони оформили пʼяту перемогу поспіль. Дві з них – у Внутрішньосезонному турнірі, де “зелені” очолюють групу С Східної конференції.

Українець Святослав Михайлюк на майданчик не виходив.

“Сан-Антоніо” – “Сакраменто” – 120:129

Також у групі С, але вже на Заході, лідирує “Сакраменто” Олексія Леня. Цієї ночі “королі” здолали “Сан-Антоніо” завдяки ривку в останній чверті. Головну роль у цій перемозі відіграв ДеʼАарон Фокс, на рахунку якого 43 очки. Єдиний дабл-дабл у цій грі на рахунку Сабоніса – 27 очок + 14 підбирань. Олексій Лень участі у матчі не брав.

До речі, ця поразка позбавила “Сан-Антоніо” шансів на вихід у плей-оф Внутрішньосезонного турніру НБА – у “Шпор” три поразки у трьох матчах. Таким досягненням також можуть”похизуватися” “Детройт”, “Вашингтон” та “Мемфіс” які вже не претендують на вихід з групи.

Результати НБА. Внутрішньосезонний турнір

18.11.2023

Східна конференція

Група А

“Клівленд” – “Детройт” – 108:100 (35:26, 24:19, 21:28, 28:27)

“Атланта” – “Філадельфія” – 116:126 (24:30, 32:27, 31:37, 29:32)

Група В

“Вашингтон” – “Нью-Йорк” – 99:120 (25:35, 29:30, 30:24, 15:31)

“Шарлотт” – “Мілвокі” – 99:130 (37:28, 20:31, 24:33, 18:38)

Група С

“Торонто” – “Бостон” – 105:108 (32:26, 17:39, 32:19, 24:24)

“Чикаго” – “Орландо” – 97:103 (16:23, 17:25, 32:29, 32:26)

Західна конференція

Група А

“Юта” – “Фінікс” – 128:131 (38:41, 37:34, 24:27, 29:29)

“Портленд” – “Лейкерс” – 95:107 (23:30, 27:30, 25:22, 20:25)

Група В

“Новий Орлеан” – “Денвер” -115:110 (36:28, 33:25, 26:33, 20:24)

“Кліпперс” – “Г’юстон” – 106:100 (29:23, 19:27, 31:27, 27:23)

Група С

“Сан-Антоніо” – “Сакраменто” – 120:129 (31:29, 31:33, 32:33, 26:34)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі в НБА пройдуть ще 6 поєдинків регулярного чемпіонату. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.