Плей-оф НБА. “Денвер” пройшов “Фінікс”, “Бостон” зрівняв рахунок з “Філадельфією”

Денвер та Бостон перемогли

В ніч на 12 травня відбулись шості поєдинки другого етапу плей-оф НБА: “Фінікс” – “Денвер” та “Філадельфія” – “Бостон”.

“Філадельфія” – “Бостон”

Після поразки у попередньому поєдинку з “Філадельфією”, “Бостон” швидко відновив паритет у серії завдяки виїзній перемозі з рахунком 86:95. Визначальною стала остання чверть поєдинку, де “Селтікс” повністю переграв суперника. Зокрема завдяки Джейсону Тейтуму, який набрав 16 очок в останній частині гри.

Проте найрезультативнішими у цьому матчі стали одразу двоє гравців “Філадельфії”: Джоель Ембід та Тайрес Мексі, – у обох по 26 очок. При цьому Ембід також виконав 10 підбирань та 1 передачу, а Мексі 5 підбирань та 3 передачі.

Після шостого поєдинку у серії рахунок між “Бостоном” та Філадельфією” – 3:3. Вирішальний матч за вихід у фінал Сходу відбудеться на домашній арені “Селтікс” в ніч на 15 травня.

“Фінікс” – “Денвер”

“Денвер” вдруге поспіль переміг “Фінікс” та вийшов у фінал Західної конференції, де зустрінеться з переможцем пари “Голден Стейт” – “Лейкерс”. Цього разу “Наггетс” здобули перемогу з рахунком 125:100. Доля поєдинку була вирішена ще до великої перерви. Після двох чвертей “Денвер” перегравав свого суперника на 30 очок.

Найкращим гравцем поєдинку в черговий раз став Нікола Йокич. Серб чудово проводить цей плей-оф, він оформив вже п’ятий трипл-дабл у вирішальній стадії цього сезону. Цього разу гравець “Денвера” набрав 32 очки, 10 підбирань та 12 передач.

Плей-оф НБА, другий раунд

12.05.2023

• “Філадельфія” – “Бостон” – 86:95 (22:29, 21:21, 30:21, 13:24)
    Рахунок у серії 3:3
  • “Фінікс” – “Денвер” – 100:125 (26:44, 25:37, 25:22, 24:22)
    Рахунок у серії 2:4

В ніч на 13 травня в плей-оф НБА пройдуть ще два матчі – “Маямі” спробує вибити “Нью-Йорк” (3:2), а “Лейкерс” – “Голден Стейт” (3:2). Дивіться вирішальні поєдинки сезону НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.