Плей-оф НБА. “Голден Стейт” і “Нью-Йорк” скоротили відставання в серіях

В ніч на 11 травня пройшли п’яті матчі у серіях плей-оф НБА між “Голден Стейт” і “Лейкерс”, а також “Нью-Йорка” проти “Маямі”.

“Голден Стейт“ – “Лейкерс“ – 121:106

Після поразки в четвертому матчі “Ворріорз” вже не мали куди відступати, тому вдома були зобов’язані перемагати. І вони впорались, впевнено розібравшись із суперником на домашньому паркеті.

Вже у першій чверті “воїни” пішли у відрив (+12), але “Лейкерс” не здалися, як у другому матчі, а знайшли в собі сили відігратись. Друга чверть знову залишилась за “Голден Стейт” і на перерву команди пішли з перевагою господарів в 11 очок. Далі “воїни” просто контролювали свій відрив і довели справу до впевненої перемоги та рахунку 2:3 у серії.

Як завжди, цього вечора на висоті був Стеф Каррі. 27 очок + 8 передач – не геніальний показник, але найкращий у матчі. Його партнер Ендрю Віггінс і головний антагоніст ЛеБрон Джеймс набрали по 25 очок.

“Нью-Йорк“ – “Маямі“ – 112:103

В іншому матчі сяяв Джейлен Брансон, якому вдалося настріляти 38 очок. Такий вагомий внесок, а також підтримка партнерів (26 очок у Баррета, 24 – у Рендла) дозволили “Нью-Йорку” здійснити камбек у грі з “Маямі” і перемогти без зайвих нервів на останніх секундах. Таким чином, “Нікс” скоротили відставання в серії і тепер поступаються 2:3.

НБА, плей-оф, другий раунд

11.05.2023

• “Голден Стейт“ – “Лейкерс“ – 121:106 (32:28, 38:31, 23:23, 28:24)
    Рахунок в серії – 2:3.
  • “Нью-Йорк“ – “Маямі“ – 112:103 (14:24, 36:23, 34:27, 28:29)

В ніч на 12 травня в плей-оф НБА пройдуть ще два матчі – “Філадельфія” спробує вибити “Бостон” (3:2), а “Денвер” – “Фінікс” (3:2). Дивіться вирішальні поєдинки сезону НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.