Бостон переміг Індіану в плей-оф НБА
2024 May 24, 20:53 ПП
1 хвилин читання

В ніч на 24 травня команда Святослава Михайлюка здобула другу перемогу в фінальній серії Східної конференції НБА Бостон – Індіана.

Бостон – Індіана – 126:110

Бостон більш легко розібрався з Індіаною, ніж у першому поєдинку. Попри рівний старт матчу, господарі майданчика вирвались вперед на старті другої чверті та тримали комфортну перевагу в рахунку до завершення поєдинку. Таким чином Селтікс повів в серії 2:0.

Український гравець Бостона Святослав Михайлюк набрав свої перші очки у цьогорічному розіграші плей-оф. Він провів на майданчику півтори хвилини та набрав 3 очки.

Найрезультативнішим же гравцем матчу став Джейлен Браун з Селтікс, на рахунку якого 40 очок, 5 підбирань та 2 передачі. А форвард Індіани Паскаль Сіакам набрав 28 очок та також виконав 5 підбирань та 2 асисти.

Результати плей-оф НБА. Фінал Східної конференції

24.05.2024

Бостон – Індіана – 126:110 (25:27, 32:24, 36:29, 33:30)
Рахунок у серії – 2:0

Де дивитись плей-оф НБА?

В ніч на 25 травня відбудеться другий матч фінальної серії Західної конференції НБА – Міннесота прийматиме Даллас. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.