NBA results. May 22
2024 May 22, 09:34 ДП

В ніч на 22 травня команда Святослава Михайлюка з перемоги почала фінальну серію Східної конференції НБА Бостон – Індіана.

Бостон – Індіана – 133:128 OT

Бостон мав значно спокійніше вигравати перший матч проти Індіани, але наприкінці взагалі ледь його не програв. Селтікс потужно почали гру, взявши 12 очок поспіль. Далі вже увімкнулись Пейсерз, які ще позавчора догравали серію з Нью-йорком. До кінця першої чверті гості суттєво скоротили відставання, а фінал другої команди зустріли за рівного рахунку (64:64).

Далі Бостон спробував ще раз втекти втекти від суперника, та його запалу вистачило всього на кілька хвилин. Після цього +13 швидко розтанули і в останній чверті все довелось починати з самого початку. От тільки гра у Селтікс вже не йшла, як раніше.

За 10 секунд до сирени Індіана мала 3 очки переваги і починала власне володіння. Здавалося б, ідеальні передумови для успіху. Але Пейсерз спочатку втратили мʼяч, а потім дозволили Брауну покласти триочковий і перевести гру в овертайм. Тут вже Бостон знову намацав свою гру і вирвав перемогу.

Загалом лідери Бостона на трьох набрали 90 очок – 36 у Тейтума (+12 підбирань), 28 у Голідея і 26 у Брауна. Тріо лідерів Індіани відзначились дабл-даблами, проте жоден з них не набрав більше 25 очок. Найкращі показники у Галібертона – 25 + 10 асистів.

Результати плей-оф НБА. Фінал Східної конференції

22.05.2024

• Бостон – Індіана – 133:128 OT (34:31, 30:33, 30:29, 23:24, 16:11)
    Рахунок у серії – 1:0

Де дивитись плей-оф НБА?

В ніч на 23 травня стартує фінальна серія Західної конференції НБА – Міннесота прийматиме Даллас. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.