Плей-оф НБА. “Бостон” поступився “Маямі” у першому матчі фіналу Сходу

Маямі переміг Бостон

В ніч на 18 травня відбувся перший поєдинок фінальної серії Східної конференції “Бостон” – “Маямі”.

“Бостон” – “Маямі”

У першій половині зустрічі невелику перевагу на майданчику мали господарі. До великої перерви “Селтікс” мали перевагу у 9 очок. Проте все перевернула 3 чверть, коли “Гіт” набрали 46 очок. В останній чверті “Бостон” намагався перевернути гру на свою користь, але зробити цього не вдалось.

Героєм поєдинку став захисник “Маямі” Джиммі Батлер. На його рахунку 35 очок, 5 підбирань та 7 передач. Зокрема Батлер закинув так званий “даггер” – кидок, який знімає питання про переможця. За хвилину до сирени він довів перевагу “Гіт” до 10 очок.

А ось Джейсон Тейтум хоч і набрав 30 очок, 7 підбирань та 1 передачу, проте провалив кінцівку зустрічі. Форвард “Селтікс” в останній чверті навіть не виконав жодної спроби закинути м’яч у кошик. А наприкінці гри тричі втратив м’яч за 3 хвилини.

Отже, перемога “Маямі” з рахунком 123:116 на чужому майданчику дають команди непоганий гандикап. Другий поєдинок фінальної серії Східної конференції відбудеться в ніч на 20 травня.

НБА, фінал Сходу

18.05.2023

“Бостон” – “Маямі” – 116:123 (30:28, 36:29, 25:46, 25:20)
Рахунок у серії – 0:1

В ніч на 19 травня відбудеться другий матч фінальної серії Заходу, у якому “Лейкерс” намагатиметься взяти реванш у “Денвера” за поразку у першій грі. Дивіться вирішальні поєдинки сезону НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.