Плей-оф НБА. “Бостон” переміг “Філадельфію”, “Фінікс” обіграв “Денвер”

Бостон та Фінікс перемогли

В ніч на 6 травня в плей-оф НБА відбулось 2 поєдинки: “Філадельфія” – “Бостон” та “Фінікс” – “Денвер”.

“Філадельфія” – “Бостон”

Після поразки “Філадельфії” у попередній грі, “Бостон” вже вийшов вперед у серії, знову здолавши суперника з рахунком 114:102. “Селтікс” домінували над суперником та за першу частину гри плавно наростили перевагу, яку вже не втратили у 3 та 4 чвертях.

Найрезультативнішим гравцем матчу став центровий “Філадельфії” Джоель Ембід. На його рахунку 30 очок, 13 підбирань та 3 передачі. Форвард “Бостона” Джейсон Тейтум також оформив дабл-дабл: 27 очок, 10 підбирань та 5 передач.

Наступний поєдинок між цими командами відбудеться вже ввечері 7 травня. “Бостон” може наростити свою перевагу, а “Філадельфія” матиме шанс знову зрівняти рахунок у серії.

“Фінікс” – “Денвер”

Після двох поразок поспіль, “Фінікс” все ж переміг “Денвер”з рахунком 121:114 та повернувся у боротьбу за вихід у наступний етап. “Санз” ударно провели другу чверть, але втратили майже всю перевагу у третій. В останній чверті “Фінікс” все ж вистояв та здобув перемогу.

Головною зіркою поєдинку став захисник “Фінікса” Девін Букер, який набрав 47 очок, виконав 6 підбирань та віддав 9 передач. У “Денвера” трипл-даблом відзначився Нікола Йокич: 30 очок, 17 підбирань та 17 передач. Це вже дев’ятий трипл-дабл серба у плей-оф, що є рекордним показником для центрових.

НБА, плей-оф, другий раунд

06.05.2023

«Філадельфія» – «Бостон» – 102:114 (29:28, 21:29, 27:31, 25:26)
Рахунок у серії 1:2

«Фінікс» – «Денвер» – 121:114 (29:31, 38:21, 23:36, 31:26)

В ніч на 7 травня відбудуться другі матчі серії “Маямі” – “Нью-Йорк” (1:1) та “Голден Стейт” – “Лейкерс” (1:1). Дивіться вирішальні поєдинки плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.