Плей-оф НБА. “Голден Стейт” зрівняв рахунок в серії з “Сакраменто” Леня

В ніч на 24 квітня відбулись ще 4 матчі плей-оф НБА. “Сакраменто” дозволив “Голден Стейт” зрівняти рахунок в серії, “Денвер” вперше програв “Міннесоті”.

“Голден Стейт“ – “Сакраменто“ – 126:125

“Голден Стейт” виграв і другий домашній матч проти “Сакраменто”, зрівнявши рахунок у серії (2:2). “Кінгз” могли перемогти на майданчику суперника, але спочатку розгубили всю свою перевагу в третій чверті, а потім потенційно переможний кидок Гаррісона Барнса влучив у дальню дужку.

Як і в попередньому матчі цих команд, головний вклад у перемогу зробив Стеф Каррі, який провів на паркеті найбільше часу серед всіх гравців – майже 43 хвилини. На рахунку лідера “воїнів” 32 очки. Де’Аарон Фокс настріляв навіть більше (38), та його команді це не допомогло.

Свої 10 хвилин відіграв і Олексій Лень. Українець заробив 6 очок, а також зробив 5 підбирань.

Тепер серія повертається до Сакраменто, де в ніч на 27 квітня пройде п’ята гра.

В інших серіях “Денвер” не зміг вчетверте поспіль обіграти “Міннесоту”, попри 43 очки Ніколи Йокича, а “Нью-Йорк” і “Бостон” виграли у “Атланти” та “Клівленда” відповідно, встановивши рахунок 3:1 на свою користь.

НБА, плей-оф, перший раунд

24.04.2023

• “Голден Стейт“ – “Сакраменто“ – 126:125 (31:32, 34:37, 37:23, 24:33)
    Рахунок в серії – 2:2.
  • “Міннесота“ – “Денвер“ – 114:108 ОТ (23:22, 25:30, 32:22, 16:22, 18:12)
    Рахунок в серії – 1:3.
  • “Атланта“ – “Бостон” – 121:129 (25:35, 28:30, 34:27, 34:37)
  • “Нью-Йорк“ – “Клівленд” – 102:93 (30:23, 24:22, 19:26, 29:22)
    Рахунок в серії – 3:1.

В ніч на 25 квітня пройдуть четверті поєдинки ще у двох протистояннях плей-оф НБА: “Лейкерс” приймає “Мемфіс”, а “Маямі” – “Мілвокі”. В обох серіях рахунок 2:1, тому цієї ночі нового учасника другого раунду ми ще не отримаємо.

Дивіться ці поєдинки плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.