Лейкерс - Бостон. Результати НБА 26 грудня
2023 Dec 26, 14:52 ПП

НБА вийшла з різдвяної паузи пʼятьма том-матчами, серед яких битва “Лейкерс” – “Бостон”. Про перемогу команди Святослава Михайлюка та інші новини НБА 26 грудня читайте в огляді Setanta Sports.

“Лейкерс” – “Бостон” – 115:126

“Лейкерс” і “Бостон” цієї ночі провели яскравий матч, який закінчився перемогою команди Святослава Михайлюка. “Селтікс” здобули ключову перевагу в третій чверті, після чого не підпускали суперника занадто близько.

Хоча старт поєдинку також залишився за гостями. “Бостон” розпочав з неймовірних 12:0, та вже в середині другої чверті “Лейкерс” зрівняли рахунок, а на початку третьої взагалі вийшли вперед. “Селтікс” знадобилося кілька хвилин, щоб прийти до тями, після чого на майданчику залишилась тільки одна команда.

Попри поразку, видатний матч провів Ентоні Девіс – на рахунку одного з лідерів “Лейкерс” 40 очок і 13 підбирань. Але йому не вистачило допомоги від ЛеБрона – у Короля всього 16 очок у цьому поєдинку. У “Бостона” найкращі показники мають Порзінгіз (28 + 11 підбирань) та Тейтум (25).

Святослав Михайлюк продовжує заліковувати пошкодження.

Команда іншого українця Дмитра Скапінцева також перемогла. “Нікс” несподівано здолали “Мілвокі”, видавши потужний початок і втримавши перевагу аж до фінальної сирени.

“Денвер” – “Голден Стейт” – 120:114

Вкрай напружений матч провів чемпіон НБА “Денвер”. В дуже важкому поєдинку проти “Ворріорз” все вирішувалось на останніх хвилинах, і краще їх відіграли саме “Наггетс”. Стабільно добре відіграв Йокич – 26 очок + 14 підбирань, але цього разу більше настріляв його партнер Джамал Мюррей – 28 балів.

Результати регулярного чемпіонату НБА

26 грудня

“Нью-Йорк” – “Мілвокі” – 129:122 (36:27, 26:24, 36:36, 31:25)

“Денвер” – “Голден Стейт” – 120:114 (29:26, 24:28, 39:35, 28:25)

“Лейкерс” – “Бостон” – 115:126 (23:32, 34:26, 33:41, 25:27)

“Маямі” – “Філадельфія” – 119:113 (26:22, 37:27, 23:37, 33:27)

“Фінікс” – “Даллас” – 114:128 (24:36, 30:28, 38:27, 22:37)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі в НБА пройдуть ще 9 поєдинків регулярного чемпіонату. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.