Плей-оф НБА. “Фінікс” і “Філадельфія” зрівняли рахунки у своїх серіях

В ніч на 8 травня в плей-оф НБА відбулись чергові два матчі – “Фінікс” здолав “Денвер”, а “Філадельфія” останнім кидком вирвала перемогу над “Бостоном”.

“Фінікс“ – “Денвер“ 129:124

“Фініксу” вдалося відігратися з 0:2 в серії з “Денвером” завдяки двом перемогам на своєму майданчику. Перша з них була більш впевненою, а другу довелося виборювати до останніх хвилин.

Протягом всього матчу команди по черзі виходили вперед, і тільки в третій чверті перевага господарів дещо стабілізувалась. А наприкінці гри “Санз” зробили все можливе, щоб втримати переможний рахунок і зупинити монструозного в цей вечір Йокіча. В підсумку – перемога “Фінікса” і нічия 2:2 в серії.

Нікола Йокіч сьогодні дійсно розійшовся не на жарт. На його рахунку неймовірні 53 очки і 11 передач – вперше в історії плей-оф НБА такі показники підкорилися центровому. Але у “Фінікса” знайшлося одразу дві достойних відповіді на цей перфоманс. Девін Букер і Кевін Дюрент набрали по 36 очок, але перший додав до них 12 передач, а другий – 11 підбирань

Тепер серія повертається в Денвер, де в ніч на 10 травня пройде п’ята гра.

“Філадельфія“ – “Бостон“ 116:115 ОТ

Матч “Філадельфії і “Бостона” вийшов не менш напруженим, а розв’язка – взагалі неймовірною. Долю зустрічі вирішили два триочкових – обидва точні, але якщо Харден реалізував свій кидок вчасно, то Маркус Смарт запізнився на кілька десятих долей секунди.

До речі, саме Харден перевів гру в овертайм, та й взагалі став найкращим гравцем матчу – 42 очки. MVP сезону Ембіід, який віддав вирішальний асист, додав свої 34 очки і 13 підбирань.

Гравці “Бостона” не перетягували ковдру на себе і одразу четверо з них (на чолі з Тейтумом) набрали близько 20 очок.

НБА, плей-оф, другий раунд

08.05.2023

• “Фінікс“ – “Денвер“ – 129:124 (32:34, 31:27, 35:31, 31:32)
    Рахунок в серії – 2:2.
  • “Філадельфія“ – “Бостон“ – 116:115 ОТ (27:19, 32:31, 33:33, 15:24, 9:8)

В ніч на 9 травня пройдуть ще два матчі плей-оф НБА – “Лейкерс” приймає “Голден Стейт” (2:1), а “Маямі” – “Нью-Йорк” (2:1). Дивіться вирішальні поєдинки сезону НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.