Плей-оф НБА. “Маямі” знову виявився сильнішим за “Бостон”

В ніч на 20 травня в плей-оф НБА пройшов другий матч фінальної серії Східної конференції – “Бостон” приймав “Маямі”.

“Бостон” – “Маямі” – 105:111

Черговий камбек “Маямі” дозволив команді не тільки врятувати складний матч, але і привезти серію додому з комфортним рахунком 2:0.

Команди почали гру в розміреному темпі і не відпускали одна одну занадто далеко. У першій чверті перебіг подій контролювали “Гіт”, а в другій вже “Бостон” здійснив ривок, відірвався на 12 очок і… розгубив всю свою перевагу.

В третій чверті “Селтікс” знову вийшли вперед і цього разу, здавалось, вже не відпустять гру, яка сама йшла до них в руки. Проте в середині останньої чверті, коли “Бостон” мав +9, сталася подія, яка змінила все. Роберт Вільямс вирішив з’ясувати стосунки з Джиммі Батлером, але завів не свою команду, а саме суперників. За останні 6 хвилин гравці “Маямі” здійснили ривок 24:9, а сам Батлер з подвійним задоволенням знущався над захистом суперника.

Таким чином, “Гіт” виграли і другий матч в Бостоні. Тепер серія переїжджає в Маямі, і навіть одна домашня перемога впритул наблизить місцеву команду до фіналу плей-оф НБА.

Попри всі старання Батлера (27+8), найкращим гравцем матчу став Джейсон Тейтум – 34 очки + 13 підбирань. Вільямс, який заварив всю кашу в останній чверті, може похизуватись лише 13 балами.

НБА, фінал Сходу

20.05.2023

“Бостон” – “Маямі” – 105:111 (25:24, 25:30, 33:21, 22:36)
Рахунок у серії – 0:2

В ніч на 21 травня пройде третій матч фінальної серії Заходу між “Лейкерс” і “Денвером” (0:2). Дивіться вирішальні поєдинки плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.