Плей-оф НБА. “Маямі” розгромив “Бостон” у третьому матчі серії

В ніч на 22 травня в плей-оф НБА відбувся третій матч фінальної серії Східної конференції – “Маямі” проти “Бостона”.

“Маямі” – “Бостон” – 128:102

У третьому матчі серії “Маямі” просто шокував “Бостон”, обігравши його взагалі без шансів. Після важкої перемоги “Гіт” у попередній грі серія переїхала на південь, і тут господарі заграли ще краще.

Гравці “Маямі” з перших хвилин дали зрозуміти, що не збираються розслаблятися через рахунок 2:0 у серії. Вони одразу пішли у відрив, вдало стримуючи атакувальний потенціал гостей, і вже в другій чверті мали перевагу в 22 очки, а наприкінці третьої – 30. Повний розгром.

Не можна сказати, шо “Бостон” цього вечора взагалі не під’їхав. “Селтікс” епізодами грали непогано, іноді відкусуючи значні шматки від переваги “Гіт”, проте дуже часто м’яч просто відмовлявся летіти в кошик. Страшно сказати, але найкращий гравець команди в цьому матчі Джейсон Тейтум набрав всього 14 очок (і 10 підбирань)

Серед гравців “Маямі” сьогодні на перший план вийшов Гейб Вінсент, який заробив рекордні для себе в плей-оф НБА 29 очок. Джиммі Батлер цього разу дав собі трохи відпочити і набрав тільки 16 балів.

НБА, фінал Сходу

20.05.2023

Маямі” – “Бостон” – 128:102 (30:22, 31:24, 32:17, 35:39)
Рахунок у серії – 3:0

В ніч на 23 травня відбудеться четверта гра між “Денвером” і “Лейкерс” (3:0), яка може стати останньою в фіналі Західної конференції. Дивіться вирішальні поєдинки плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.