Топ-новини

Плей-оф НБА: Лейкерс вперше обіграли Денвер, Бостон розгромив Маямі

Результати НБА 28 квітня

В ніч на 28 квітня в НБА пройшли чергові 4 матчі плей-оф. Ефектне продовження серії Лейкерс – Денвер та інші результати плей-оф НБА в огляді Setanta Sports.

Лейкерс – Денвер – 119:108

Лейкерс змогли зібратися на вирішальний матч і не дозволили Денверу закрити серію під нуль. Цього разу господарям вдалося те, що не виходило у двох попередніх матчах – втримати перевагу, здобуту в першій половині гри.

Господарі знову потужно почали і пішли на велику перерву, маючи +13. У третій чверті вони спромоглися не розгубити цей запас і спокійно закінчили матч, не підпускаючи суперника.

Не врятував Наггетс і черговий тріпл-дабл від Йокича – у серба 33 очки + 14 підбирань + 14 передач. ЛеБрон Джеймс відповів на це 30 очками, а Ентоні Девіс – 25 очками + 23 підбираннями.

Маямі – Бостон – 84:104

Бостон Святослава Михайлюка потужно провів перший матч в Маямі і знову вийшов вперед у серії. Селтікс знищили суперника на початку поєдинку, дозволивши йому набрати менше 40 очок за першу половину гри. Далі гості займались менеджментом свого відриву, який тримався на рівні 20+ очок, і спокійно довели справу до перемоги.

За такого сценарію свій ігровий час вперше у цьогорічному плей-оф отримав Святослав Михайлюк. Українець провів на майданчику 1 хвилину 21 секунду і зробив одне підбирання. Найкращими гравцями матчу стали партнери українця Джейлен Браун і Джейсон Тейтум – по 22 очки.

В інших матчах Оклахома втретє здолала Новий Орлеан (3:0) і тепер може закрити серію за два дні, а Орландо виграв і другий домашній матч, зрівнявши рахунок у серії з Клівлендом (2:2).

Результати НБА. Плей-оф

28.04.2024

• Лейкерс – Денвер – 119:108 (28:23, 33:25, 30:32, 28:28)
    Рахунок в серії – 1:3
  • Маямі – Бостон – 84:104 (12:21, 27:42, 22:24, 23:17)
    Рахунок в серії – 1:2
  • Орландо – Клівленд – 112:89 (22:23, 29:37, 37:10, 24:19)
    Рахунок в серії – 2:2
  • Новий Орлеан – Оклахома – 85:106 (19:23, 27:37, 23:25, 16:21)
    Рахунок в серії – 0:3

Де дивитись плей-оф НБА?

Цієї ночі в НБА пройдуть ще чотири поєдинки. У разі перемоги над Фініксом Міннесота може виграти свою серію і стати першим учасником наступного раунду. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.