Плей-оф НБА: Індіана дотиснула Мілвокі в ОТ, Фінікс втретє програв

Результати НБА 27 квітня

В ніч на 27 квітня пройшли чергові поєдинки постсезону НБА. Вогняна розвʼязка в битві Індіана – Мілвокі та інші результати плей-оф НБА в огляді Setanta Sports.

Індіана – Мілвокі – 121:118 OT

Поки Янніс продовжує лікуватись, Індіана вийшла вперед у серії з Мілвокі. Пейсерз втратили перемогу в основний час, але взяли своє в овертаймі.

Господарі володіли ініціативою протягом більшої частини поєдинку і могли закривати гру ще у третій чверті. Саме тоді їхня перевага сягнула 17 очок і здалося, що проблем із перемогою вже не буде. Втім Мілвокі знайшов у собі сили відігратись і влаштувати гойдалки на останніх хвилинах. Завершилося все триочковим Кріса Міддлтона, який зрівняв рахунок за секунду до сирени. В овертаймі Бакс навіть вийшли вперед, але стримати Індіану їм не вдалося.

Найрезультативнішим гравцем матчу став все той же Міддлтон, на рахунку якого 42 очки + 10 підбирань. Гравці Індіани виступили скромніше, хоча тріпл-дабл Гелібьортона мав значний вплив на цю перемогу – 18 очок + 10 підбирань + 16 асистів.

Даллас – Кліпперс – 101:90

Даллас також виграв другий матч поспіль і вийшов вперед у серії з Кліпперс. Лідери Маверікс провели свій далеко не найкращий матч (22+10 у Дончича, 21 очко у Ірвінга), але цього виявилось достатньо, щоб розібратися із суперником.

А от Міннесота знову не залишила шансів Фініксу і тепер знаходиться в одному кроці від виходу в наступний раунд. Запрошуючи Дюрента, Санз явно розраховували не на 0:4 в першому ж раунді плей-оф.

Результати НБА. Плей-оф

27.04.2024

• Індіана – Мілвокі – 121:118 OT (39:22, 28:33, 23:28, 21:28, 10:7)
    Рахунок в серії – 2:1
  • Даллас – Кліпперс – 101:90 (18:23, 36:18, 24:26, 23:23)
  • Фінікс – Міннесота – 109:126 (32:34, 21:25, 20:36, 36:31)
    Рахунок в серії – 0:3

Де дивитись плей-оф НБА?

Сьогодні вночі одна з серій плей-оф може закінчитись. Якщо Денвер переможе Лейкерс, то чинний чемпіон стане першим учасником наступного раунду плей-оф. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.