Плей-оф НБА. “Лейкерс” і “Маямі” вийшли у фінали конференцій

В ніч на 13 травня завершились ще дві серії другого раунду плей-оф НБА. “Лейкерс” вибили “Голден Стейт”, а “Маямі” дотиснув “Нью-Йорк”.

“Лейкерс“ – “Голден Стейт“ – 122:101

Сьомого матчу серії між “Лейкерс” і “Ворріорз”, на який багато глядачів НБА чекали з захопленням, не буде. “Воїнам” вистачило сил і натхнення виграти п’яту гру і скоротити відставання в серії (2:3), але ЛеБрон і компанія закрили серію в останньому домашньому поєдинку.

“Лейкерс” настільки потужно стартували, що вже в середині першої чверті їхня перевага складала 17 очок. Згодом вона майже розтанула (до +5), та “Ворріорз” жодного разу протягом гри так і не вийшли вперед. Господарі впевнено лідирували, поступово нарощували відрив, а в останній чверті добили суперника, майже подвоївши його.

Стеф Каррі знову був найкращим баскетболістом на майданчику (32 очки), але фінал конференції він дивитиметься по телевізору. На відміну від ЛеБрона Джеймса, який зупинився у двох кроках від тріпл-даблу – 30 очок + 9 підбирань + 9 передач. Завдяки цьому перфомансу ЛеБрон виграв 41 серію плей-оф НБА в кар’єрі. Тепер він є одноосібним лідером за цим показником, випередивши Дерека Фішера (40), який також виступав за Лейкерс.

“Маямі“ – “Нью-Йорк“ – 96:92

В іншій парі “Нью-Йорк” до останнього намагався перевести серію в сьомий матч, та геніальної гри Джейлена Брансона (41 очко) виявилось недостатньо. Джиммі Батлер хоч і провів посередній матч (24 очки) за мірками цьогорічного плей-оф, але у вирішальний момент останньої чверті саме він допоміг “Маямі” відірватися на +9, а потім втриматися попереду.

НБА, плей-оф, другий раунд

13.05.2023

• “Лейкерс“ – “Голден Стейт“ – 122:101 (31:26, 25:20, 35:31, 31:24)
    Рахунок в серії – 4:2.
  • “Маямі“ – “Нью-Йорк“ – 96:92 (24:31, 27:19, 23:21, 22:21)

Останній матч другого раунду плей-оф НБА відбудеться 14 травня о 22:30 – “Філадельфія” і “Бостон” (3:3) у сьомому поєдинку серії визначать суперника “Маямі” по фіналу Східної конференції. Дивіться вирішальні поєдинки сезону НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.