Плей-оф НБА. Історичний камбек “Бостона”

В ніч на 28 травня пройшов шостий матч фінальної серії Сходу між “Бостоном” і “Маямі”. “Селтікс” завершили свій неймовірний камбек, відігравшись з 0:3. Другий учасник фіналу плей-оф НБА визначиться в сьомому поєдинку.

“Маямі” – “Бостон” – 103:104

Шостий матч серії плей-оф НБА між “Бостоном” і “Маямі”, на відміну від двох попередніх ігор, подарував нам вогняну розв’язку. Навіть після сирени арбітри змушені були витратити певний час, щоб визначити переможця, хоча Джиммі Батлер вже показував фірмовий жест “It`s over”.

Все майже закінчилось наприкінці третьої чверті, коли “Бостон” заробив перевагу +13, проте ще до перерви “Маямі” зміг скоротити її вдвічі. В останній чверті “Селтікс” утримували невеликий відрив, але на рубежі 100 очок вони ніби зупинились. “Гіт” перетворили свої -9 в +1 і мали відзахищатись всього 3 секунди.

Їм майже вдалося це зробити, адже кидок Смарта був невдалим, але за 0,2 секунди до сирени дотик Дерріка Вайта переправив м’яч в кошик. Судді спочатку вирішили, що гравець “Бостона” не встиг випустити м’яч, але після перегляду повтора все стало на свої місця. Неймовірний фінал.

Тільки вчетверте в історії плей-оф НБА команда зрівняла рахунок в серії після стартових 0:3. Проте попередні 3 рази на сьомий матч геройства не вистачало, і команда, яка здійснила камбек, все одно вилітала. Ще 147 разів серії закінчувались раніше.

Плей-оф НБА, фінал Сходу

26.05.2023

“Маямі” – “Бостон” – 103:104 (29:34, 24:23, 19:22, 31:25)
Рахунок у серії – 3:3

Вирішальний матч фіналу Східної конференції пройде в Бостоні 30 травня о 3:30 за Києвом.

Дивіться поєдинки плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня, а з промокодом MAY23 отримуйте два місяці в подарунок.