Плей-оф НБА. “Бостон” знову обіграв “Маямі”

В ніч на 26 травня у фінальній серії Східної конференції пройшов п’ятий матч між “Бостоном” і “Маямі”. “Селтікс” перемогли і продовжили боротьбу за місце у фіналі плей-оф НБА.

“Бостон” – “Маямі” – 110:97

Повернення серії в Бостон добре позначилось на місцевій команді. “Селтікс” з перших секунд дали зрозуміти, що не збираються цього вечора програвати фінал Сходу на очах власних вболівальників. Вони не дозволили супернику жодного разу вийти вперед і швидко втекли від нього на відстань 15 очок ще до кінця першої чверті.

Камбеки “Маямі” в цьогорічному плей-оф НБА вже стали буденністю, та цього разу “Бостон” не дав Батлеру і компанії жодного шансу повернутись у гру. В другій чверті перевага господарів сягнула 20 очок і на цьому все закінчилось. Як і в попередньому поєдинку, “Селтікс” впевнено перемогли без зайвих нервів на останніх секундах.

Цього разу обійшлося без яскравих індивідуальних виступів, але “Бостон” класно зіграв з командної точки зору. Одразу 4 гравці (Вайт, Смарт, Браун і Тейтум) набрали більше 20 очок, а найкращий з них Деррік Вайт – всього 24. Тейтум до свого 21 очка додав ще 11 передач, оформивши єдиний дабл-дабл у матчі.

Найкращим у “Маямі” став Данкан Робінсон (18 очок + 9 асистів), а Джимі Батлер знову провів блідий матч – всього 14 очок.

Плей-оф НБА, фінал Сходу

26.05.2023

“Бостон” – “Маямі” – 110:97 (35:20, 26:24, 29:28, 20:25)
Рахунок у серії – 2:3

Шостий матч серії пройде в Маямі 28 травня о 3:30 за Києвом. Дивіться вирішальні поєдинки плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня, а з промокодом MAY23 отримуйте два місяці в подарунок.