Плей-оф НБА. “Бостон” переміг “Маямі” і скоротив відставання у серії

В ніч на 24 травня “Маямі” і “Бостон” провели четвертий матч фінальної серії Східної конференції. Боротьба за місце у фіналі плей-оф НБА триває.

“Маямі” – “Бостон” – 99:116

Фінал Східної конференції міг піти за сценарієм західного і завершитись розгромом 4:0, але “Бостон” знайшов у собі сили не допустити цього. “Селтікс” виграли четвертий матч серії і зробили рахунок 1:3. Наступна гра пройде якраз у Бостоні, тому не варто виключати можливість камбеку “зелених” і виходу в фінал плей-оф НБА.

Для перемоги “Селтікс” довелося зробити надзусилля, адже в третій чверті їхнє відставання сягнуло 9 очок. Та саме в цей момент гості зрозуміли, що відступати вже нікуди, зібралися і видали неймовірний відрізок – 18:0.

Такого гравці “Маямі” явно не очікували і в останній чверті посипалися остаточно. “Бостон” довів матч до спокійної перемоги і тепер повертається додому з досі неприємними, але вже не безнадійними 1:3.

Героєм матчу став лідер “Селтікс” Джейсон Тейтум – 33 очки, 11 підбирань і 7 асистів. На рахунку його головного опонента, Джиммі Батлера, 29+9. Крім цього дуету ніхто навіть не підібрався близько до позначки 20 очок.

Плей-оф НБА, фінал Сходу

24.05.2023

Маямі” – “Бостон” – 99:116 (29:23, 27:27, 23:38, 20:28)
Рахунок у серії – 3:1

Поки “Денвер” буде відпочивати, сьогоднішні суперники готуватимуться до п’ятого матчу серії, який відбудеться 26 травня о 3:30 за Києвом. Дивіться вирішальні поєдинки плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня, а з промокодом MAY23 отримуйте два місяці в подарунок.