NBA results May 25
2024 May 25, 17:31 ПП
2 хвилин читання

В ніч на 25 травня пройшов другий матч фінальної серії Заходу Міннесота – Даллас. Його долю вирішив триочковий кидок Луки Дончича за 5 секунд до сирени.

Міннесота – Даллас – 108:109

Другий матч між Міннесотою і Далласом, як і перший два дні тому, вийшов дуже напруженим, а його долю вирішив останній кидок. Перша половина гри залишилась повністю за господарями, які змушені були йти вперед після поразки у попередньому поєдинку. На початку третьої чверті їхня перевага трималась на рівні 15 очок і сумнівів в успіху Тімбервулвз майже не було.

Але Даллас несподівано ожив і на початку фінальної чверті навіть вийшов вперед. Далі були гойдалки, які мали б завершитися мінімальною перемогою Міннесоти, але останнє слово сказав Лука Дончич. На останніх секундах словенець поклав триочковий через Гобера і вивів Маверікс вперед. Відповідь Макденіелса вийшла неточною.

Автор переможного кидка став ще й найкращим гравцем матчу. На рахунку Луки Дончича сьогодні тріпл-дабл – 32 очки + 10 підбирань + 13 передач. У Міннесоти найкращими стали Наз Рід (23 очки) і Ентоні Едвардс (21).

Результати плей-оф НБА. Фінал Західної конференції

25.05.2024

• Міннесота – Даллас – 108:109 (32:26, 28:22, 26:31, 22:30)
    Рахунок у серії – 0:2

Де дивитись плей-оф НБА?

В ніч на 26 травня фінальна серія Східної конференції між Бостоном та Індіаною завітає в Індіанаполіс. Після перших двох матчів Селтікс лідирують з рахунком 2:0. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.