Minnesota - Dallas
2024 May 23, 09:59 ДП

В ніч на 23 травня в НБА стартувала фінальна серія Західної конференції Міннесота – Даллас. Напружений перший матч залишився за Маверікс.

Міннесота – Даллас

Перший матч фінальної серії Заходу також вийшов дуже напруженим, проте, на відміну від протистояння Бостона та Індіани, тут обійшлося без овертайму.

Даллас протягом усього матчу був у ролі наздоганяючого, хоч і не відпускав суперника занадто далеко, от фінальний відрізок вдався Маверікс значно краще. Чого вартий тільки ривок 8:0 на останніх хвилинах, який для гостей перевернув гру з -4 на +4. Міннесота намагалася врятувати ситуацію, та суперник на куражі влучав штрафні просто бездоганно.

Лідери Маверікс цієї ночі синхронно перетнули позначку в 30 очок. У Дончича – 33, у Ірвінга – 30. У складі Тімбервулвз найкращим став Джейден Макденіелс зі скромними 24 очками.

Результати плей-оф НБА. Фінал Західної конференції

23.05.2024

• Міннесота – Даллас – 105:108 (33:27, 29:32, 21:23, 22:26)
    Рахунок у серії – 0:1

Де дивитись плей-оф НБА?

В ніч на 24 травня пройде другий матч фінальної серії Східної конференції між Бостоном та Індіаною. Наразі Селтікс лідирують у серії з рахунком 1:0. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.