Фінікс - Індіана. Результати НБА 22 січня
2024 Jan 22, 11:46 ДП

В ніч на 22 січня відбулись 6 матчів регулярного чемпіонату НБА. Про поєдинок команди Святослава Михайлюка “Г’юстон” – “Бостон” та інші новини НБА 22 січня читайте в огляді Setanta Sports

“Г’юстон” – “Бостон” – 107:116

“Бостон” Святослава Михайлюка виправився за поразку від “Денвера”, спокійно розібравшись із “Гʼюстоном”. “Селтікс” одразу окреслили свої плани, відірвавшись на 10 очок за перші кілька хвилин. Далі ця перевага варіювалася то в одну, то в іншу сторону, але до останньої чверті “зелені” підійшли все з тими ж +10.

У певний момент “Рокетс” дуже близько підібралися до камбеку (на відстань трьох очок), та це була лише хвилинна слабкість “Бостона”. Далі “Селтікс” знову набрали оберти і змогли уникнути нервової кінцівки.

Цього вечора на паркеті найкращим був Порзінгіс, який набрав солідні 32 очки. У Вайта і Тейтума показники значно скромніші – 21 і 18 очок відповідно. Святослав Михайлюк цього рвзу ігрового часу так і не отримав.

“Фінікс” – “Індіана” – 117:110

“Фінікс” видав черговий ефектний матч, здобувши пʼяту перемогу поспіль. Лідери “Санз” знову показали яскравий баскетбол, але його доля вирішилась тільки в останні 2 хвилини. До цього відрізку команди підійшли за рівного рахунку 107:107.

Після вражаючого перфоменса Букера в попередньому матчі, цього разу на перший план вийшов Дюрент. У Кевіна 40 очок, а у Девіна – “всього” 26. Ще 25 додав Бредлі Біл.

Результати регулярного чемпіонату НБА

22 січня

• “Кліпперс” – “Бруклін” – 125:114 (24:27, 25:34, 35:38, 41:15)
  • “Вашингтон” – “Денвер” – 104:113 (24:33, 28:29, 26:27, 26:24)
  • “Орландо” – “Маямі» – 105:87 (22:19, 26:27, 33:23, 24:18)
  • “Г’юстон” – “Бостон” – 107:116 (25:35, 30:35, 25:20, 27:26)
  • “Фінікс” – “Індіана” – 117:110 (33:25, 32:36, 26:22, 26:27)
  • “Лейкерс” – “Портленд” – 134:110 (36:31, 31:23, 36:33, 31:23)

Де дивитись НБА?

В ніч на 23 січня пройдуть ще 8 поєдинків регулярного сезону. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.