Бостон - Денвер. Результати НБА 20 січня
2024 Jan 20, 10:17 ДП
3 хвилин читання

Цієї ночі в НБА пройшли 7 матчів, доля більшості з яких вирішувалась на останніх секундах. Серед них і битва фаворитів сезону “Бостон” – “Денвер”. Про цей поєдинок та інші новини НБА 20 січня читайте в огляді Setanta Sports.

“Бостон” – “Денвер” – 100:102

“Бостон” Святослава Михайлюка зазнав десятої поразки в сезоні (останнім в НБА), програвши чинному чемпіону “Денверу”. Лідери “Наггетс” провели вражаючий поєдинок, а наприкінці, коли гра не йшла у обох команд, відпрацювали трохи надійніше.

“Селтікс” краще почали гру і в другій чверті відірвались на 12 очок, та розвинути успіх їм не вдалося. “Денвер” поступово відігрався, а на останню чверть команди вийшли майже за рівного рахунку (82:81).

Кінцівка матчу перетворилась на якийсь парад помилок. “Бостон” за останні 5 хвилин набрав всього 2 очки і справедливо залишився без перемоги (“Наггетс” за цей період набрали 7). Тейтум мав шанс перевести гру в овертайм, та його кидок під сирену символічно не влучив навіть в дужку.

Найбільший вклад у перемогу “Денвера” зробили Джамал Мюррей і Нікола Йокич. У першого – 35 очок, у другого – 34 + 12 підбирань (і 9 асистів). Лідери “Бостона” і близько не підібралися до таких чисел – 24 очки у Вайта, 23 у Тейтума і 21 у Порзінгіса. Святослав Михайлюк на майданчик цього разу так і не вийшов.

“Новий Орлеан” – “Фінікс” – 109:123

Серед інших результатів відзначимо перфоманс Девона Букера проти “Нового Орлеана”. Лідер “Фінікса” провів свій найкращий матч у сезоні і на пару з Кевіном Дюрентом розібрав суперника на запчастини. На рахунку Букера 52 очки, а у Дюрента, хоч і вдвічі менше (тільки 26), але більше за будь-кого із опонентів.

Результати регулярного чемпіонату НБА

20 січня

• “Орландо” – “Філадельфія” – 109:124 (34:32, 26:36, 16:21, 33:35)
  • “Шарлотт” – “Сан-Антоніо” – 124:120 (34:32, 32:26, 31:27, 27:35)
  • “Бостон” – “Денвер” – 100:102 (32:31, 29:24, 21:26, 18:21)
  • “Маямі” – “Атланта” – 108:109 (24:32, 32:25, 27:24, 25:28)
  • “Новий Орлеан” – “Фінікс” – 109:123 (28:41, 24:28, 28:31, 29:23)
  • “Портленд” – “Індіана” – 118:115 (34:31, 30:22, 24:28, 30:34)
  • “Лейкерс” – “Бруклін” – 112:130 (37:28, 31:34, 22:38, 22:30)

Де дивитись НБА?

В ніч на 21 січня пройдуть чергові 8 поєдинків регулярного чемпіонату. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.