2024 Jan 19, 17:09 ПП
2 хвилин читання

В ніч на 19 січня відбулись 5 поєдинків регулярного сезону НБА. Результати НБА в огляді Setanta Sports.

“Сакраменто” – “Індіана” – 121:126

“Сакраменто” програв вже четверту гру поспіль, цього разу “Індіані”. “Пайсерз” були сильнішими у першій частини гри, ведучи до великої перерви з перевагою в 13 очок. У другій частині гри “Кінгз” були близькими до того, щоб відігратись, але зробити цього так і не вдалось.

При цьому найрезультативнішим гравцем матчу став захисник “Сакраменто” Кевін Хертер з 31 очком, 2 підбираннями та 4 передачами. У “Індіани” виділився Беннедикт Матюрен з 25 очками, 3 підбираннями та 4 передачами. А український бігмен “Кінгз” Олексій Лень не відзначився результативними діями за 5 хвилин на майданчику.

“Міннесота” – “Мемфіс” – 118:103

Лідер Західної конференції не без проблем переміг “Мемфіс”. Тривалий час поєдинок був рівним, навіть з невеликою перевагою “Гріззліс”, проте в останній чверті “Міннесота” знищила суперника 37:17 та здобула перемогу у матчі.

“Мемфісу” не допомогли навіть 36 очок, 3 підбирання та 1 передача, які набрав Джарен Джексон. У “Міннесоти” 28 очок, 5 підбирань та 5 асистів заробив Ентоні Едвардс.

Результати НБА

19.01.2023

• “Торонто” – “Чикаго” – 110:116 (27:38, 31:25, 28:27, 24:26)
  • Нью-Йорк” – “Вашингтон” – 113:109 (22:22, 24:23, 27:27, 40:37)
  • “Юта” – “Оклахома” – 129:134 (27:39, 40:37, 28:22, 34:36)
  • “Сакраменто” – “Індіана” – 121:126 (31:34, 26:36, 32:29, 32:27)
  • Міннесота” – “Мемфіс” – 118:103 (30:30, 20:25, 31:31, 37:17)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі в НБА відбудеться ще 7 поєдинків регулярного сезону НБА. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.