Результати НБА 17 січня
2024 Jan 17, 11:14 ДП

Цієї ночі в НБА пройшли всього 3 матчі, серед яких протистояння “Фінікс” – “Сакраменто” за участі українця Олексія Леня. Про цей поєдинок та інші новини НБА 17 січня читайте в огляді Setanta Sports.

“Фінікс” – “Сакраменто” – 119:117

“Сакраменто” Олексія Леня продовжує валитись. “Кінгз” програли третій матч поспіль, хоча в двох із них мали шанси на перемогу. Якщо два дні тому “королі” поступилися у щільному поєдинку з “Мілвокі”, то зараз абсолютно все складалося на їхню користь, та в певний момент щось зламалося.

Сталося це десь всередині третьої чверті, коли перевага “Сакраменто” сягнула 21 очка. “Королі” зарано повірили в перемогу і встигли розгубити весь запас. На останніх секундах рахунок тримався рівним, але “Кінгз” не змогли чисто відзахищатись, сфолили на Дюренті і той чітко поклав два штрафних. Відігратись за менш ніж 2 секунди їм вже не вдалося.

Дюрент став тільки третім за результативністю в цьому поєдинку – 27 очок. Більше набрав і його партнер Грейсон Аллен (29) і лідер “Сакраменто” ДеʼАарон Фокс (33). Олексій Лень відіграв 7 хвилин 54 секунди, але жодної результативної дії на свій рахунок не записав.

“Філадельфія” – “Денвер” – 126:121

Матч “Філадельфії” і “Денвера” перетворився на дуель Ембііда і Йокича, яку перший виграв в одні ворота. На рахунку камерунця 41 очко і 10 асистів, у той час як серб зібрав “всього” 25 + 19 підбирань.

Загалом поєдинок вийшов досить рівним, а його долю вирішив шалений ривок “сімдесят шостих” у фінальній чверті – 18:2.

Результати регулярного чемпіонату НБА

17 січня

• “Філадельфія” – “Денвер” – 126:121 (36:38, 42:40, 21:26, 27:17)
  • “Фінікс” – “Сакраменто” – 119:117 (27:39, 24:29, 33:28, 35:21)
  • “Кліпперс” – “Оклахома” – 128:117 (35:30, 30:31, 34:28, 29:28)

Де дивитись НБА?

В ніч на 18 січня пройдуть ще 10 поєдинків регулярного чемпіонату. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.