Мілвокі - Сакраменто. Результати НБА 15 січня
2024 Jan 15, 11:01 ДП
3 хвилин читання

В НБА пройшли чергові 5 матчів регулярного чемпіонату. Про поразку команди Олексія Леня в битві “Мілвокі” – “Сакраменто” та інші новини НБА 15 січня читайте в огляді Setanta Sports.

“Мілвокі” – “Сакраменто” – 143:142 OT

“Сакраменто” Олексія Леня програв другий матч поспіль. І якщо проти “Філадельфії” у “Кінгз” майже не було шансів, то поєдинок з “Мілвокі” міг скластися і більш вдало. Гості непогано провели  першу чверть, у якій їхня перевага сягала 9 очок, але далі поступово випустили гру зі своїх рук. Виправляти ситуацію і відіграватися з -12 довелося вже на останніх хвилинах.

За кілька секунд до сирени “Бакс” мали всього одне очко переваги і отримали право на штрафні кидки. Янніс реалізував тільки один з них, після чого ДеʼАарон Фокс встиг зрівняти рахунок. Напружений овертайм завершився дзеркальною ситуацією – цього разу Фокс реалізував один з двох штрафних, а Ліллард закинув у відповідь. Єдина відмінність – гравець “Мілвокі” кидав з-за дуги і приніс своїй команді перемогу.

Фокс став найрезультативнішим гравцем матчу із 32 очками. У Лілларда 29 пунктів, а Янніс записав собі в актив тріпл-дабл – 27 очок + 10 підбирань + 10 асистів. Ще один тріпл-дабл у Сабоніса – 21+13+15. Олексій Лень провів на майданчику 11 хвилин 22 секунди, заробив 4 очки, до яких додав 5 підбирань і 1 асист.

“Міннесота” – “Кліпперс” – 109:105

Лідер Заходу “Міннесота” вперше в новому році змогла виграти два матчі поспіль. Цього разу “Тімбервулвз” розібралися з “Кліпперс”, продовжуючи відрізками демонструвати топовий баскетбол. У першій чверті господарям вдався вражаючий ривок (19:3), який і заклав основу для їхньої перемоги.

У другій чверті гості відігралися, але провал у третій знову відкинув їх на відстань 10+ очок. Як не намагалися Леонард і компанія виправити становище, їм вдалося тільки дещо скоротити відставання перед самою сиреною.

До речі, Леонард набрав у цьому поєдинку 26 очок, а найрезультативнішим гравцем став лідер “Міннесоти” Ентоні Едвардс – 33 балли.

Результати регулярного чемпіонату НБА

15 січня

• “Денвер” – “Індіана” – 117:109 (28:28, 32:29, 29:27, 28:25)
  • “Маямі” – “Шарлотт” – 104:87 (26:16, 26:15, 25:30, 27:26)
  • “Мілвокі” – “Сакраменто” – 143:142 OT (32:37, 36:29, 27:25, 33:37, 15:14)
  • “Міннесота” – “Кліпперс” – 109:105 (29:19, 17:26, 35:23, 28:37)
  • “Портленд” – “Фінікс” – 116:127 (33:31, 28:40, 31:35, 24:21)

Де дивитись НБА?

В ніч на 15 січня пройдуть ще 11 поєдинків регулярного чемпіонату, частина з яких у дуже зручний для українців час – починаючи з 20:00. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.