Роналду зробив дубль за “Аль-Наср”

Кріштіану Роналду знову забив у чемпіонаті Саудівської Аравії. Два голи Роналду за “Аль-Наср” допомогли його команді розгромити “Аль-Адальх” (5:0).

Один із аутсайдерів чемпіонату Саудівської Аравії  “Аль-Адальх” не зміг нічого протиставити зірковому “Аль-Насру”. Роналду і партнери легко розгромили суперника, а сам португалець став найрезультативнішим гравцем 2023 року.

Все почалося з пенальті, який Роналду реалізував потужним ударом на 40-й хвилині.

В другому таймі голкіпер “Аль-Адальха” несподівано “поплив” і став пропускати все що летіло в його ворота. Перевагу “Аль-Насра” діагональним дальнім ударом подвоїв Таліска, а Роналду з гострого кута довів рахунок до розгромного.

Ці голи стали для Кріштіану вже 14-м і 15-м цього року (11 за клуб і 4 за збірну). Стільки ж результативних ударів тільки у Ерлінга Голанда, а більше голів немає ні у кого. Що стосується гонки бомбардирів у чемпіонаті Саудівської Аравії, то Роналду з 11 м’ячами вже п’ятий. До лідерів залишилось всього 5 голів.

Одним із лідерів цієї гонки бомбардирів є партнер португальця Таліска, який забив свій 16-й гол трохи пізніше, оформивши дубль. Остаточний рахунок встановив Айман Ях’я, який просто принизив захисика суперника вже у компенсований час.

Огляд матчу “Аль-Адальх” – “Аль-Наср”:

Наступним суперником команди португальця стане “Аль-Фейха”. У матчі, який відбудеться вже 9 квітня, можна розраховувати на чергові голи Роналду за “Аль-Наср”, адже суперник не перемагає вже більше місяця і йде лише на 10 місці в чемпіонаті Саудівської Аравії.