Роналду оформив хет-трик у Саудівській Аравії

Кріштіану Роналду тричі забив за “Аль-Наср” у матчі 18 туру чемпіонату Саудівської Аравії.

Команда португальця зустрічалась з  ФК “Дхамк”. Вже на 18 хвилині Роналду реалізував пенальті, забивши перший гол у матчі. Ще два голи прийшли після швидких виходів в атаку. Партнери постійно шукали Кріштіану, а той забив другий те третій гол ще у першому таймі.

Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь “Аль-Насра”. Після цього матчу команда Руді Гарсії посідає перше місце у турнірній таблиці чемпіонату 43 очками. Другий “Аль-Іттіхад” відстає на 2 бали.

Для Роналду це вже 8 гол в останніх 6 поєдинках. Також в цих матчах нападник записав в актив 2 асисти. Загалом, останні 10 голів “Аль-Насра” не обходиться без результативної дії Кріштіану.