WTA Штутгарт: Костюк перемогла у другому колі

Марта Костюк пройшла у третє коло WTA Штутгарт

На турнірі WTA Штутгарт відбулись поєдинки другого кола, у яких Марта Костюк обіграла Цінь Вень Чжен.

Цінь Вень Чжен – Марта Костюк

Марта обіграла першу серйозну суперницю на турнірі в Штутгарті, нею стала п’ята сіяна китаянка Цінь Вень Чжен. Костюк класно розпочала поєдинок та повела в рахунку 3:0. Щобільше, українка була близька, щоб забрати і другу подачу суперниці, але не реалізувала два брейк-пойнти. А наприкінці сету наша спортсменка ще раз виконала брейк та здобула впевнену перемогу.

Друга партія була вже за китаянкою, хоча гра була досить рівною. До передостаннього гейму тенісистки брали свої подачі. При цьому Марта не реалізувала 6 брейк-пойнтів, а її суперниця – 3. Але в передостанньому геймі Чжен все ж виграла гейм на подачі Костюк та зрівняла рахунок.

Вирішальний сет також був дуже напруженим. Українка одразу ж програла свою подачу та за рахунку 5:4 була близька до поразки, але 5 разів відігравала матч-пойнт та з другої спроби реалізувала брейк-пойнт. А у вирішальному геймі Марта знову продемонструвала клас та виграла поєдинок.

Це була друга зустріч між тенісистками у їх кар’єрі, і Костюк змогла зрівняти рахунок в особистих матчах. Минулого року китаянка перемогла Марту на турнірі в Монреалі.

У наступному колі українка зустрінеться зі ще однією серйозною суперницею – американкою Коко Гофф, яка має третій номер посіву. Цей матч запланований на 19 квітня, початок не раніше 19:30.

Результати WTA Штутгарт

18.04.2024

Цінь Вень Чжен (Китай, №5) – Марта Костюк (Україна) – 2:6, 6:4, 5:7

Де дивитись турніри WTA?

Матчі турніру WTA 500 у Штутгарті в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports та на телеканалі Setanta Sports+.