Марта Костюк вийшла у чвертьфінал WTA Сан-Дієго
2024 Feb 29, 15:16 ПП

Українка Марта Костюк у другому колі турніру WTA Сан-Дієго здолала австралійку Тайлу Престон.

Тайла Престон – Марта Костюк

Після перемоги у трьох сетах над Енн Лі у першому колі, Костюк зустрілась з представницею Австралії Тайлою Престон. Українка старалась грати агресивно, вкладаючись у подачі. За статистикою, Марта виграла 77% очок на першій подачі. Проте при цьому допустила 9 подвійних помилок.

Перший сет не був надто легким для українки. За рахунку 3:2, Престон реалізувала свій п’ятий брейк-пойнт, які так старанно відігравала Костюк. Проте українка швидко виграла чотири гейми поспіль, 2 з яких на подачі суперниці, та закрила партію.

У другому сеті перший реалізований брейк-пойнт був вже на рахунку Марти – українка повела 3:1. У середині сету Престон змогла зрівняти рахунок, вигравши два гейми поспіль. Але на більше австралійки не вистачило. Два виграних гейми на подачі суперниці принесли Костюк перемогу у матчі.

Це була перша зустріч між Мартою та Тайлою в кар’єрі. Тому в особистих зустрічах повела українка. У чвертьфіналі Костюк зустрінеться з переможницею пари Анастасія Павлюченкова – Ван Сіньюй.

WTA 500 Сан-Дієго. Друге

29.02.2024

• Тайла Престон (Австралія) – Марта Костюк (Україна, №6) – 4:6, 3:6
  • Татьяна Марія (Німеччина) – Дарія Севілл (Австралія) – 7:5, 6(2):7, 2:6
  • Кеті Бултер (Велика Британія) – Беатріс Аддад Майя (Бразилія, №2) – 3:6, 6:3, 6:4
  • Джессіка Пегула (США, №1) – Юле Німаєр (Німеччина) – 6:0, 6:4

Нагадаємо, що сьогодні вночі свій поєдинок другого кола на турнірі WTA Сан-Дієго проведе інша українка Даяна Ястремська. Вона зійдеться на корті з представницею терористичної держави Анной Блінковой.

Де дивитись WTA Сан-Дієго

Матчі турніру WTA 500 в Сан-Дієго в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Початок наступної трансляції – цієї ночі о 00:30 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.