Результати WTA Elite Trophy
2023 Oct 24, 18:28 ПП

Відбулись перші поєдинки у групах на турнірі WTA Elite Trophy, який проводиться вперше з 2019 року. Барбора Крейчикова, Беатріс Аддат Майя та Чжу Лінь здобули перемоги.

Медісон Кіз – Беатріс Аддат Майя

Бразилійка була андердогом у протистоянні з 11 ракеткою світу, але все ж була трохи сильнішою в кожному з сетів. В першій партії практично кожен гейм здобувався у щільній боротьбі. Аддат Майя одразу реалізувала брейк-пойнт, але Кіз змогла зрівняти рахунок у середині сету. Вирішальним став 10 гейм, коли бразилійка без боротьби виграла бал на подачі суперниці.

Другий сет був багато в чому схожий. Але цього разу суперниці не допускали помилок. До завершення поєдинку рахунок тримався нічийним. Але у 10 геймі Аддат Майя знову без особливих проблем реалізувала брейк-пойнт.

Барбора Крейчикова – Магда Лінетт

Перший сет був досить легким для чеської тенісистки. Фаворитка одразу взяла гру під свій контроль та вже у першому геймі взяла очко на подачі суперниці. Крейчикова закріпила свою перевагу в середині партії, виконавши ще один брейк-пойнт, та довела сет до перемоги.

Другу частину гри Лінетт почала дуже активно та повела в рахунку 3:0, але закріпити успіх представниці Польщі не вистачило сил. Чешка виграла 5 геймів поспіль та була близька, щоб перемогти і в шостому, але відклала свою перемогу на наступний розіграш – 6:4.

Вєроніка Кудєрмєтова (№5) – Чжу Лінь (Китай, №12) – 6(5):7, 1:6

Турнір WTA Elite Trophy можна подивитись  в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, розпочинаючи зі стадії півфіналу. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.