Енді Маррей вийшов у друге коло в Базелі
2023 Oct 23, 22:50 ПП

Сьогодні в Швейцарії розпочався турнір ATP 500 Базель. Енді Маррей і Ян-Леннард Штруфф виграли свої стартові матчі.

Турнір в Базелі стартував без гучних сенсацій. У перший день майже всі фаворити виграли свої матчі і без зайвих питань вийшли в друге коло.

Енді Маррей – Яннік Ханфманн

Сер Енді Маррей провів на корті більше двох годин, розбираючись із Янніком Ханфманном У першому сеті майже кожен гейм перетворювався у гру на виживання, з якої частіше переможцем виходив більш досвідчений британець. Маррей зробив брейк за рахунку 3:2 і дуже швидко мав закривати партію, проте дозволив супернику відігратись. А щоб не відкладати питання про переможця на тай-брейк, Енді зробив ще один (переможний) брейк – 7:5.

Друга партія пройшла за аналогічним сценарієм. Єдина зміна – тепер суперники більш акцентовано грали на своїй подачі і захищали її значно впевненіше. Тим не менш, Маррей знову забезпечив собі перемогу завдяки двом брейкам.

Також пройшли своїх суперників Ян-Леннард Штруфф і Себастьян Баес. Аргентинцю довелося навіть відіграватись проти Крістофера ОʼКоннелла після поразки на тай-брейку першого сету.

А от хто здивував в негативному плані, так це Себастьян Корда. Восьмий сіяний американець програв Томасу Мартіну Етчеверрі, який до цього не зміг виграти у трьох матчах поспіль. Більше того, місяць тому Корда вже перемагав Етчеверрі в одні ворота (6:1, 6:2), але цього разу Себастьян зіграв набагато гірше і змушений був залишити турнір.

ATP 500 Базель. Перше коло

23 жовтня

Енді Маррей (Велика Британія) – Яннік Ханфманн (Німеччина) – 7:5, 6:4

Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) – Крістофер Юбенкс (США) – 7:6 (9:7), 6:4

Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) – Роберто Баутіста-Агут (Іспанія) – 7:5, 6:7 (3:7), 6:2

Крістофер ОʼКоннелл (Австралія) – Себастьян Баес (Аргентина) – 7:6 (7:3), 4:6, 3:6

Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) – Себастьян Корда (США, 8) – 6:3, 1:6, 6:3

Дивіться матчі в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Початок трансляції – щодня о 15:00. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.