Шелтон переможець ATP 500 Токіо
2023 Oct 22, 13:57 ПП
1 хвилин читання

У фіналі ATP 500 Токіо американець Бен Шелтон впевнено переміг Аслана Карацева у двох сетах.

Аслан Карацев – Бен Шелтон

Попри те, що Шелтон у півфіналі провів на корті майже 3 години проти Маркоса Гірона, а його суперник за менш як півтори години впорався з японцем Сінтаро Мочізукі з третьої сотні рейтингу ATP, саме американець виглядав більш свіжим.

Перша партія була дуже рівною. В загальному суперники без особливих проблем вигравали свої подачі. Але за рахунку 5:5 Шелтон реалізував брейк-пойнт, а після цього подав на сет.

Карацева просто не вистачило на другу частину гри. Після рахунку 1:1 американець не віддав представнику держави-террориста жодного гейму. Шелтон без програних розіграшів виграв дві свої подачі, а на подачі суперника у боротьбі реалізовував три брейк-пойнти.

Це була друга зустріч тенісистів на корті та друга перемога американця. На початку минулого місяця Бен переміг Карацева у третьому колі відкритого кубку США. На US Open американець у підсумку дійшов до півфіналу, де поступився майбутньому чемпіону Новаку Джоковичу.

ATP 500 Токіо. Фінал

22 жовтня

Аслан Карацев – Бен Шелтон (США) – 5:7, 1:6

Вже в понеділок, 23 жовтня, стартує турнір ATP 500 у швейцарському Базелі. На змаганнях будуть представлені Гольгер Руне, Каспер Рууд та інші зірки чоловічого туру. Дивіться матчі цього турніру розпочинаючи зі стадії чвертьфіналу в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.