Бен Шелтон у фіналі в Токіо
2023 Oct 21, 22:25 ПП

Визначились тенісисти, які вийшли у фінал ATP 500 Токіо – американець Бен Шелтон розіграє трофей з Асланом Карацевим.

Бен Шелтон – Маркос Гірон

19-річний Бен Шелтон продовжив вибивати своїх співвітчизників на шляху до фіналу в Токіо. Наступною жертвою після Томмі Пола став Маркос Гірон.

У першій партії Шелтону дещо не вистачило досвіду, щоб конвертувати свою перевагу в рахунок на табло. Бен зробив брейк за рахунку 3:3, а трохи пізніше мав закривати сет на своїй подачі, але дозволив супернику відігратись і дотягнути до тай-брейка. У вирішальному 13 геймі натхненний Гірон зробив ще один міні-камбек і вирвав перемогу.

Друга партія стала дзеркальним відображенням першої. Гірон після двох брейків був на межі виходу в фінал (5:2), проте примудрився розгубити всю перевагу і віддати сет на тай-брейку.

У вирішальній партії кожен тенісист мав свою хвилину слави, а скористався цим саме Шелтон. Спочатку він у надскладному геймі захистив свою подачу (відіграв 3 брейк-пойнти), а за рахунку 3:3 зробив переможний брейк.

У фіналі суперником Шелтона стане представник держави-терориста Аслан Карацев, який у двох сетах здолав японця Сінтаро Мочізукі.

ATP 500 Токіо. 1/2 фіналу

21 жовтня

Бен Шелтон (США) – Маркос Гірон (США) – 6:7 (2:7), 7:6 (7:5), 6:4

Сінтаро Мочізукі (Японія) – Аслан Карацев – 3:6, 4:6

Вже завтра відбудеться фінал ATP 500 Токіо Бен Шелтон – Аслан Карацев. Дивіться вирішальний матч турніру в столиці Японії в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Початок трансляції – о 10:30 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.