WTA Будапешт. Байндль пройшла у друге коло, Володько програла Путінцевій

Результати WTA 250 Будапешт

Відбулись поєдинки першого кола турніру WTA 250 у Будапешті. Україну на турнірі представили дві тенісистки: Катерина Байндль (Козлова) та Катерина Володько (Бондаренко).

Наталія Сабанін – Катерина Байндль

Поєдинок проти угорки для Байндль, яка покинула Вімблдон після першого кола, розпочався досить вдало. Українка виграла два гейми на подачі суперниці та впевнено повела 3:0. Щоправда, після цього гра Катерини трохи просіла і Сабанін вдалось зрівняти рахунок. У підсумку Байндль реалізувала ще один брейк-пойнт та забрала перший сет.

Друга частина гри була ще більш рівною та більш непередбачуваною. Суперниці виграли лише 5 геймів на своїй подачі, а натомість 7 завершились брейк-пойнтами. У вирішальний момент за рахунку 5:5 українка взяла гейм на подачі суперниці, а у наступному розіграші отримала одразу три матч-пойнти, реалізувавши другий.

Катерина Володько – Юлія Путінцева

Володько також дуже потужно розпочала матч проти 60-ї ракетки світу. Забрала подачу суперниці, відіграла 5 брейк-пойнтів на наступному розіграші, програла гейм. А після цього без особливих проблем забрала 4 розіграші поспіль та перемогла у першому сеті.

Щоправда, розвинути успіх українці не вдалось. У другому сеті Володько вдалось здобути перемогу лише у двох геймах, а у третьому взагалі у одному. У підсумку далі пройшла представниця Казахстану.

WTA 250. Будапешт. Перше коло

Наталія Сабанін (Угорщина) – Катерина Байндль (Україна) – 4:6, 5:7

Катерина Володько (Україна) – Юлія Путінцева (Казахстан, №4) – 6:1, 2:6, 1:6

У другому колі Катерина Байндль (Козлова) зіграє проти ще однієї представниці Угорщини Амарісси К’яри Тот. Поєдинок відбудеться 19 липня, початок не раніше 11:00.

Турнір у Будапешті розпочинаючи з чвертьфінальної стадії транслюватиме у прямому етері Setanta Sports. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби дивитись тенісні матчі найкращих тенісисток світу.