Марта Костюк на турнірі WTA Аделаїда
2024 Jan 10, 16:50 ПП

Українська тенісистка Марта Костюк у другому колі турніру WTA Аделаїда перемогла американку Тейлор Таунсенд.

Тейлор Таунсенд – Марта Костюк

Після того як Костюк у першому колі обіграла іншу представницю України Ангеліну Калініну, її суперницею стала американка. Марта дуже вдало розпочала поєдинок та виграла перші 4 гейми. За рахунку 5:1 українка не реалізувала 3 сет-боли, але через гейм все ж взяла своє.

Друга частина гри була вже за Таунсенд. В середині сету американка змогла взяти гейм на подачі суперниці, а за рахунку 5:2 виконала ще один брейк-пойнт, завдяки якому зрівняла рахунок у зустрічі.

У вирішальному сеті перевагою володіла українка. Вона розпочала з 3:0, але згодом розгубила свою перевагу, двічі програвши гейм на власній подачі. Все вирішувалось наприкінці зустрічі. За рахунку 4:4 Костюк реалізувала брейк-пойнт. У вирішальному геймі Тейлор боролась з усіх сил, мала 6 брейк-пойнтів, які так і не змогла реалізувати. А ось Марта реалізувала матч-бол з 4 спроби.

Результати WTA 500 Аделаїда. Друге коло

10.01.2024

Тейлор Таунсенд (США) – Марта Костюк (Україна) – 3:6, 6:2, 4:6

У чвертьфіналі Костюк зустрінеться з шостою сіяною на турнірі Єлєною Остапєнко з Латвії. Поєдинок відбудеться в ніч на 11 січня. Початок не раніше 03:00. Нагадаємо, що раніше з турніру вибула інша українка Ангеліна Калініна, а Леся Цуренко не змогла вийти вже на матч першого кола.

Де дивитись турніри WTA

Вирішальні стадії (починаючи з 1/4) турніру WTA 500 в Аделаїді, зокрема матч Марти Костюк проти Єлєни Остапєнко, дивіться у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу.